Neler Yeni

Acer Swift 3 SF314-42 Sarj Adaptörü Problemi

chishek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren Polat
Merhaba arkadaşlar direkt konuya gireceğim, ben bugünden neredeyse 2 sene önce Ekim ayında Acer Swift 3 SF314-42 modelini aldım. O sırada aldığım en f/p ofis amaçlı ultrabook buydu. Ben bu arkadaşı aldıktan sonra sıkıntısız bir şekilde bu son aylara kadar kullandım ancak son aylarda sarj adaptörü dolayısıyla saçma problemlerle karşılaştım. Bu arada garantiyi ben bilerek patlattım ekleyeyim.
Bugünden 2 ay önce sarj adaptörü bataryayı sarj etmemeye başladı, tamam dedim eyvallah dedim ve bataryanın anakart ile ilişiğini kestim ve 2 ay da bu şekilde kullandım fakat bir sabah bu adaptör birden bire bozuldu ve cihaz açılmamaya başladı, bakn orijinal adaptör, yerinden sadece 2 defa oynattım çoğu zaman kablosuz kullanıyordum zaten. Adaptör bitik olunca ben de gittim yan sanayi ama güvenebileceğim uyumlu adaptörü aldım (S-Link Sl-Nba303) Bu adaptör bugün geldi ve sabah sabah bir umut diyerekten bataryayı geri anakarta bağladım ve evet bataryamda problem yokmuş sorunsuzmuş, sadece ORİJİNAL adaptör sorunluymuş ve sırf bu yüzden masaya mahkum bırakılmışım.
Diyeceğim şu ki, daha adaptörü düzgün yapamayan firmanın ürünleri çok kaliteli olsa ne olur, siz gidin bildiğiniz markalara para verin, Acer kötü bir marka olmasa da bu beni bayağı bir hayal kırıklığına uğrattı iyi forumlar dilerim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,088
Üyeler
140,765
Son üye
haig12
Top Bottom