Neler Yeni

Açık Dünya oyun önerisi ??

Atech

80+
Açık dünya, TPS FPS izometrik hiç farketmez, silahmış katanaymış ışın kılıcıymış ne kullandığımız hiç önemli değil :D sadece oynarken gerçekten keyif alabileceğim single player açık dünya oyun önerisi istiyorum. Bir de mümkünse türkçe yaması olursa tadından yenmez.

Far cry dying light gtal rdr2 cyberpunk falan hepsini yedim bitirdim. Şöyle güzel bir öneri istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

selmantoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Selman Toz
yani serinin diğer oyunlarına göre daha kötü ama bence şans verilebilir serinin hatrına

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Açık dünya, TPS FPS izometrik hiç farketmez, silahmış katanaymış ışın kılıcıymış ne kullandığımız hiç önemli değil :D sadece oynarken gerçekten keyif alabileceğim single player açık dünya oyun önerisi istiyorum. Bir de mümkünse türkçe yaması olursa tadından yenmez.

Far cry dying light gtal rdr2 cyberpunk falan hepsini yedim bitirdim. Şöyle güzel bir öneri istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Watch Dogs 2. AC Origins, Odyssey falan hikaye, Ubisoft'un yaptığı en iyi açık dünya oyunu Watch Dogs 2'dir. San Francisco'yu yaşıyorsun oyunda. Atmosfer, NPC'ler falan harika.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,467
İsim
Deniz Bey
Tom clancys ghost recon wildlands kocaman harita ben oynuyorum dilediğin gibi gez dolaş :)

Can...

80+ Platinum

Minecraft

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Slime Rancher. Çok açık dünya değil ama güzeldir.
No Man's Sky bakabilirsiniz.
The Legend Of Zelda serisine bakabilirsiniz.

Top Bottom