Neler Yeni

Çözüldü✓ Açık Kutu Yamuk Pin Işlemci Gönderdiler Iade ya da değişim Alırlar Mı?

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
sezer adıgüzel
trendyoldan r7 5800x işlemci siparişi verdim. kargoyu evde açtım kutu daha önceden açılmıştı ve ezilmeden dolayı 3 pini yamulmuştu. işlemci temizdi ama üzerinde çizik leke yoktu. dfs bilgisayardan aldım. iade ya da değişimde işlemciyi kullanmadan teslim ettiğim için sorun çıkarma hakları var mı? kutunun açık geldiği ürün yorumlarında vardı bunu sorun etmemiştim ama yamuk pin işlemciyle karşı karşıyayım şuan.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,383
İsim
Emre siyah
sıkıntı çıkcağını zannetmiyorum ama açarken vs videosu elinde varsa çok daha rahat halledersin işini

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
sezer adıgüzel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıkıntı çıkcağını zannetmiyorum ama açarken vs videosu elinde varsa çok daha rahat halledersin işini
işte onu yapmadım sadece foto var
ama bariz belli kargodan dolayı hasar gördüğü. sadece yan köşelerde eğik var ezilmeden dolayı.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,227
İsim
.
trendyoldan r7 5800x işlemci siparişi verdim. kargoyu evde açtım kutu daha önceden açılmıştı ve ezilmeden dolayı 3 pini yamulmuştu. işlemci temizdi ama üzerinde çizik leke yoktu. dfs bilgisayardan aldım. iade ya da değişimde işlemciyi kullanmadan teslim ettiğim için sorun çıkarma hakları var mı? kutunun açık geldiği ürün yorumlarında vardı bunu sorun etmemiştim ama yamuk pin işlemciyle karşı karşıyayım şuan.
Reis trendyol bu konuda çok kötü umarım halledersin video falan varsa çok daha rahat olur

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
fotoğrafını atabilir misin merak ettim. Birde elindeki video ile müşteri hizmetleriyle görüş bakalım ne diyecekler. Hatta direkt firmaya mesaj at trendyol üzerinden müşteri hizmetlerine yazma

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
sezer adıgüzel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fotoğrafını atabilir misin merak ettim. Birde elindeki video ile müşteri hizmetleriyle görüş bakalım ne diyecekler. Hatta direkt firmaya mesaj at trendyol üzerinden müşteri hizmetlerine yazma
Aklıma geldi de hiç ummuyordum dediğim gibi böyle bir şeyle karşılaşacağımı. DFS'yi aradım bu arada müşteri temsilcisi bayağı olumlu konuştu. Pinleri düzeltebiliriz ya da değişim sağlarız şeklinde. İnşallah aynı olumluluk ürün ellerine gidince de olur çok stresliyim şu an. Değişim yaparlarsa hiç değilse çok mutlu olacağım.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Aklıma geldi de hiç ummuyordum dediğim gibi böyle bir şeyle karşılaşacağımı. DFS'yi aradım bu arada müşteri temsilcisi bayağı olumlu konuştu. Pinleri düzeltebiliriz ya da değişim sağlarız şeklinde. İnşallah aynı olumluluk ürün ellerine gidince de olur çok stresliyim şu an. Değişim yaparlarsa hiç değilse çok mutlu olacağım.
belki zarar görmeden ufak bi müdahale ile düzeltilerek tekrar kullanılabilir hale gelir muhtemelen testlerini yaparlar zaten ama sen düzeltmeye çalışma direkt gönder onlar uğraşsın.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,383
İsim
Emre siyah
açarken vide çekmiş olsaydınız hiç sıkıntı yaşamazdınız ama yine de sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum

cornlov

80+ Bronze
Kutu hasarlı geldiyse kargi tutanağı tutturman gerekirdi en azından.

Can...

80+ Platinum
umarım çözersin trendyol bu konuda leş

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
sezer adıgüzel
güncelleme yapıyorum. dfs bilgisayarla iletişime geçtim saolsunlar yardımcı oldular. iadem yapıldı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,444
Üyeler
156,774
Son üye
waill
Top Bottom