Neler Yeni

🔥İndirim Acıkanlara! Kfc alt limitsiz yeni üyelere özel 100 tl kod 'Merhaba100'

ChristianSerratos

80+ Silver
Kod çalışmıyor

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Kaan
Konuda bahsedilen menünün gerçek ederi zaten 100 TL falandır maksimum :D KFC fiyat konusunda deli dehşet agresif davranıyor. Tabii ben de aldım 80 TL iyi bir fiyat yine.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
İyi güzelde neredeyse hiçbir konuma gelmiyor belirli yerlere geliyor. Gel al ile almak lazım üşendirici.

FurkanIIy

80+ Bronze
KFC'den herhangi bir ürünü bedava verseler yemem. Çok pisler.
Ayrıca boykot.

Viru5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Alihan
adresime kendi kuryeleri ile teslimat yapmıyorlar sanırım :/ 3-5 tane arap benim sayemde yok olamayacak. Üzgünüm

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,891
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Cepheye git diye bir söylemim bulunmamakta, dikkatli okumanı tavsiye ederim. Ağzını topla. Toplumsal hareket edeceğimiz zaman emin ol herkes ayaklanıyor. Bak Suriye'ye de zamanında yardım ettik sonuç ne? Aynısı bunlar için de olacak yok gelsinler ülkemize kardeşlerimiz ağırlayalım. Kaç tane suriyeli din kardeşine yardım ettin? Evine alıp güzelce bakıp iş ayarladın mı? Refah seviyesine ulaştırdığın bir kişi var mı? Ben gerektiğinde bireysel veya etrafımdakilerle yardım etmem gerekn biri olursa ediyorum. En azından Türk olan birinlerine yardım etmeyi tercih ediyorum. Bizde ahım şahım bir hayat yaşamıyorken başkalarını düşünemem kusura bakma. Fazla sömürülürsün. Sırf bu yüzden mahallemde Türk kalmadığı için taşındım. Irkçı olarak bakabilrsin gerekirse olurum da o yüzden filistinli suriyeli afgan kardeşlerine gelene kadar sen kendine sahip çık sonrasını bir şekilde zaten hallederiz.
Ağzını toplayan kişi küstahça dün şunu söyledim boykot yazdınız diye fazladan 5 tane söyleyeceğim diyor senin yaptığın terbiyesizliğin karşılığını alıyorsun mızıklama hiç. Konunun suriye ile din ile din kardeşliği ile vs alakası yok, sap ile samanı karıştırıyorsun bu konunun mülteci sorunu ile ne alakası var kardeşim benim olayları anlayamayacak kadar kapasitesiz misin anlayamıyorum. Hiç bir yerde gelsinler ağırlayalım demedim 1, 2.si din kardeşi olarak da görmüyorum onları burada ki sorun zulüm görmeleri. Kara kaşlarına kara gözlerine seviyorum felan mı dedim arap sempatizanı felan mı sanıyorsun beni hakkımda fikrin yok direkt bi yafta direkt ocu bucu şucudur diyip bir aklındaki bir kefeye sokuyorsun. Neymiş kaç suriyeli din kardeşine yardım ettin sen nereden çıkarıyorsun din kardeşi olduğumu? Bir de refah seviyesine ulaştırdığın var mı demiş var tabii ki de aranızda kimsenin yapmadığı kadar kanser çocuklara yardım ediyorum, evimde ağırlamadım ama yiyecekğinden kıyafetlerine gerekirse kalacak yerlerine kadar yardımda bulunuyorum. sadece orada ki filistinlilere mi vicdanımız devreye giriyor sanıyorsun? Eğitim masrafı bile karşılamışlığım var burada olana bu kadar yardım edebiliyorum maddi gücüm var şükür onu da bu yolda harcıyoruz ama orada olan için de boykot ediyoruz güç buna yetiyor. Ama bunu yapanlara saygı duymayan senin gibilerin gram bir yerlerde birilerine yardım ettiğini düşünmüyorum yere düşen bir çöpü bile aldığını sanmıyorum tek yaptığınız olanı bozmak birileri düzeltmeye çalışıyor siz bozmaya, Allah ıslah etsin.

FurkanIIy

80+ Bronze
Boykotu tiye alan ergenlere ufak bir yazı yazmak istiyorum:

Filistin'de masumlar ölüyor. Çocuklar ölüyor. Hiç bir çocuğu iradesi dışında bir bayrağın altında doğduğu için suçlayamazsınız, bundan dolayı ölmesini isteyemezsiniz. Yok zamanında Osmanlıya ihanet etmişler, bayraklarında şu anlam varmış. Çocuk ulan bunlar çocuk. Sosyal medyadan gördüğünüz iki üç tane kalpsizin söylediklerine göre hayatınızı şekillendirmeyin.

Madem çok Türkçüsün. Hem Batıya hem Doğuya düşman olacaksın. Çünkü geçmişte Doğu da Batı da Türklere ihanet etti. Fakat sizi salsak, Amerika uyruklu rapçilerin ayağını yalarsınız.
Dürttüğümün üretilmiş toplumu. Sosyal medyaya göre hayatınızı çekip çevirmeye devam edin. Bakalım ne zaman bitecek.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Bedirhan Şen
Sipariş verdim 20 dk sonra iptal edildi mesajı geldi :D

Mr.White

80+ Bronze
Ağzını toplayan kişi küstahça dün şunu söyledim boykot yazdınız diye fazladan 5 tane söyleyeceğim diyor senin yaptığın terbiyesizliğin karşılığını alıyorsun mızıklama hiç. Konunun suriye ile din ile din kardeşliği ile vs alakası yok, sap ile samanı karıştırıyorsun bu konunun mülteci sorunu ile ne alakası var kardeşim benim olayları anlayamayacak kadar kapasitesiz misin anlayamıyorum. Hiç bir yerde gelsinler ağırlayalım demedim 1, 2.si din kardeşi olarak da görmüyorum onları burada ki sorun zulüm görmeleri. Kara kaşlarına kara gözlerine seviyorum felan mı dedim arap sempatizanı felan mı sanıyorsun beni hakkımda fikrin yok direkt bi yafta direkt ocu bucu şucudur diyip bir aklındaki bir kefeye sokuyorsun. Neymiş kaç suriyeli din kardeşine yardım ettin sen nereden çıkarıyorsun din kardeşi olduğumu? Bir de refah seviyesine ulaştırdığın var mı demiş var tabii ki de aranızda kimsenin yapmadığı kadar kanser çocuklara yardım ediyorum, evimde ağırlamadım ama yiyecekğinden kıyafetlerine gerekirse kalacak yerlerine kadar yardımda bulunuyorum. sadece orada ki filistinlilere mi vicdanımız devreye giriyor sanıyorsun? Eğitim masrafı bile karşılamışlığım var burada olana bu kadar yardım edebiliyorum maddi gücüm var şükür onu da bu yolda harcıyoruz ama orada olan için de boykot ediyoruz güç buna yetiyor. Ama bunu yapanlara saygı duymayan senin gibilerin gram bir yerlerde birilerine yardım ettiğini düşünmüyorum yere düşen bir çöpü bile aldığını sanmıyorum tek yaptığınız olanı bozmak birileri düzeltmeye çalışıyor siz bozmaya, Allah ıslah etsin.
Kime ne anlatıyoruz. Bu akşam da mc söyleyeyim.

LoserIl

80+ Bronze
Bende boykotu destekliyorum ama her şeyi boykot edemezsiniz dürüst olun yani İsraili destekleyen her ülkeyi boykot edebilen varsa gelsin ülkenin başına falan geçsin mümkün değil her şeyi boykot etmek. Sadece ilk tercihin olmaz ama gerekirse alırsın kardeşim sen şimdi pc toplayacaksın ne alsan amerikan malı sanki amerika ile İsrail farklı şeyler ikiside aynı hıyar. Boş yapmayın isteyen istediğini alır ve hiç kimse her şeyi boykot edemez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,915
Üyeler
153,465
Son üye
Al Mazerati
Top Bottom