Neler Yeni

Açıktan okumak mı örgün okumak mı Yönetim Bilişim Sistemleri

choosse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kubilay imrekl
Arkadaşlar 25 yaşındayım Yaşar Üniversitesinde Yönetim bilişim sistemleri bölümündeydim hazırlık sınıfının 2.döneminde %50 burslu olduğum için ekonomik nedenlerden bırakmak durumunda kaldım,şuanda dgs ile %100 burs kazanmaya calısıyorum ancak artık örgün olarak okumak mantıksız geliyor ama cok kararsızım açıktan YBS bitirsem alaylı yazılımcı olarak mı geçeceğim açıktan okuyup kendimi yazılım konusunda geliştirmek daha mantıklı gibi geliyor sizlerin görüşleri nelerdir?

exceltr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Tuğrul Özdevrim
1. sınıfta olup hocalarını bir görüp bir şeyler öğrenip öğrenemeyeceğini görseydin iyi olurdu ama bence açıktan okuyup kendini geliştirebileceğini düşünüyorsan en mantıklı yol bence.

choosse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kubilay imrekl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1. sınıfta olup hocalarını bir görüp bir şeyler öğrenip öğrenemeyeceğini görseydin iyi olurdu ama bence açıktan okuyup kendini geliştirebileceğini düşünüyorsan en mantıklı yol bence.
Valla kanka bende isterdim ama bizimkiler kem küm yaptı hazırlık eğitimi iyiydi sırf onun için girip 1 sene sonra bırakasım geliyor açıktan cok bolca vakit kalıyor değerlendirebilirsem daha iyi olur kanaatindeyim.

Mehmetcan_kok_3449

80+ Bronze
Arkadaşlar 25 yaşındayım Yaşar Üniversitesinde Yönetim bilişim sistemleri bölümündeydim hazırlık sınıfının 2.döneminde %50 burslu olduğum için ekonomik nedenlerden bırakmak durumunda kaldım,şuanda dgs ile %100 burs kazanmaya calısıyorum ancak artık örgün olarak okumak mantıksız geliyor ama cok kararsızım açıktan YBS bitirsem alaylı yazılımcı olarak mı geçeceğim açıktan okuyup kendimi yazılım konusunda geliştirmek daha mantıklı gibi geliyor sizlerin görüşleri nelerdir?
Bu hayat senin hayatın kimsenin ya da birilerinin senin yerine karar vermesini ya da sana akıl vermesine ihtiyacın yok içinden nasıl geçiyorsa sana göre hangisi daha iyi olacaksa onu yap vesselam

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
ybs okuyorum bende. örgün olmalı tabii ki. yazılım derslerini başka ne şekilde geçmeyi düşünüyorsunuz ki ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,606
Üyeler
141,463
Son üye
muhammedsvm
Top Bottom