Neler Yeni

Acil laptop soğutucusu tavsiyesi

Atyxah

80+ Silver
klasik casper :(

çok etki etmeyecektir kronik yani kökten çözüm gibi bir şey beklemeyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
klasik casper :(

çok etki etmeyecektir kronik yani kökten çözüm gibi bir şey beklemeyin
Daha yeni sipariş verdim laptopu önlem amaçlı alıyorum soğutucuyu laptop msi de olsa asusda olsa yineden fan alacağım ben yani excaliburun ısınmasından almıyorum

Atyxah

80+ Silver
Daha yeni sipariş verdim laptopu önlem amaçlı alıyorum soğutucuyu laptop msi de olsa asusda olsa yineden fan alacağım ben yani excaliburun ısınmasından almıyorum
peki hayırlı olsun çok olacağını sanmıyorum ama kapanıyorlar çünkü türk markası felan tamam ama bi msı asus etmiyor parayla verseler kullanmam

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki hayırlı olsun çok olacağını sanmıyorum ama kapanıyorlar çünkü türk markası felan tamam ama bi msı asus etmiyor parayla verseler kullanmam
Param olsa tabikide excalibur almam i5 11400h rtx 3050 ti laptopu 12.000 e alabilirmisin öyle değilmi

Atyxah

80+ Silver

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Zalman İş yerimde kullanıyorum. Yükseklik ayarı olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Soğutması da iyi.
Deepcool aluminyum olması ile soğutması daha iyiydi çok seviyordum sabit bir yerde duracaksa yükseklik ayarına ihtiyaç yoksa tercih edilir.

Atyxah

80+ Silver
Yanlış Bilgilendirme
Ne kullanamaması adamlar içine rtx 3050 ti yerleştirmiş yani 3050 ti diyip 1050 mi koyuyorlar diyorsun sen caspere yalancımı demeye çalışıyorsun ne diyon
casper ve excaliburlar zaten aynı marka

ısıtma sistemleri o kadar süper ki oyunun ortasında işlemci 100 derecelere geliyor ve sistem yanmamak için kendini kapatıyor

öyle boşu boşuna duyduklarımdan konuşmuyorum yaşadım gördüm söylüyorum hadi 1 yıl kullandın 2 yıl kullandın 3. yıl ne olacak ?

o cihaz er ya da geç illaki o sıkıntıyı verecek bu çoğu casper ve excaliburlarda kronik bir sıkıntı

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
casper ve excaliburlar zaten aynı marka

ısıtma sistemleri o kadar süper ki oyunun ortasında işlemci 100 derecelere geliyor ve sistem yanmamak için kendini kapatıyor

öyle boşu boşuna duyduklarımdan konuşmuyorum yaşadım gördüm söylüyorum hadi 1 yıl kullandın 2 yıl kullandın 3. yıl ne olacak ?

o cihaz er ya da geç illaki o sıkıntıyı verecek bu çoğu casper ve excaliburlarda kronik bir sıkıntı
Hangi serisini kulandın kaç yılında eğer eski nesil casperleri diyorsan haklısın çok ısınır ama şimdi çıkan excalibur serisi ile eski nesil casperler aynı değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
Zalman İş yerimde kullanıyorum. Yükseklik ayarı olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Soğutması da iyi.
Deepcool aluminyum olması ile soğutması daha iyiydi çok seviyordum sabit bir yerde duracaksa yükseklik ayarına ihtiyaç yoksa tercih edilir.

İyi günler kardeşim ben bu laptopa monitör bagliyacagim yani laptop yerinde duracak yükseklik ayarını pek kullanmam benim için önemli olan soğutma performansı sizce hangisinin performansı daha iyidir

Atyxah

80+ Silver
Hangi serisini kulandın kaç yılında eğer eski nesil casperleri diyorsan haklısın çok ısınır ama şimdi çıkan excalibur serisi ile eski nesil casperler aynı değil
evet daha çok eskilerdendi yenilerde değişti mi bilmiyorum ama hiç olumlu yorum duymadım eskilerden de yenilerden de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom