Neler Yeni

(ACİL YARDIM)Bilgisayar windows ekranına gelip hemen kendi kendine reset atıyor

cagri_53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağrı Ferahlı
Merhaba arkadaşlar bugün sistemime bir tane daha harddisk takmaya karar verdim bilgisayarı kapattım ve harddiskimi taktım bilgisayarı açtığımda bilgisayarım windows yükleme ekranında daha yüklenme simgesi gelmeden kendi kendine reset attı ve bir daha açılıp windows ekranında bu seferde otomatik onarıma hazırlanıyor yazısı geldi daha sonrasınde kendini yine resetledi ve bu sürekli böyle devam etti biraz araştırdım ve bilgisayarıma temiz bir windows kurmayı tercih ettim fakat boot menüden usbyi seçtiğimde yine aynı şeyler oluyor ama bu seferde normalde siyah ekran gelip daha sonrasında kurulum ekranı gelmesi lazım ama benim bilgisayarımda siyah ekran gelip yine kendi kendine reset atıyor bir türlü çözüm bulamadım bıosa falan girebiliyorum bilgisayarımı yaklaşık 3 4 defa düğmesinden 2 3 defa da direk kapattım düğmeden kapattığım fazla zarar vermemiştir diye düşünüyorum ama direk kapattığım için oldu bence lütfen yardım edin aklıma gelecek herşeyi yaptım bütün parçaları çıkardım taktım (bıos pilide dahil) fakat bi sonuç teşkil etmedi yardımlarınızı bekliyorum (işletim sistemi windows 10)

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
Taktığınız diskte işletim sistemi mi kuruluydu ? Eğer öyle ise başlangıç diski olarak o başlıyor olabilir. Biostan sıralama ayarlayın veyahut taktığınız yeni diski söküp dışarıda formatlayıp tekrar bağlayın.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Erdem çay
Harddisk leri söküp tekrar format denedinizmi

cagri_53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağrı Ferahlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Taktığınız diskte işletim sistemi mi kuruluydu ? Eğer öyle ise başlangıç diski olarak o başlıyor olabilir. Biostan sıralama ayarlayın veyahut taktığınız yeni diski söküp dışarıda formatlayıp tekrar bağlayın.
taktığım disk temiz herhangi bi işletim sistemi yok ama bilgisarımda normalde ssd var windows onun içine kurulu sadece o
taktığım disk temiz işletim sistemim önceden de kullandığım ssdnin içinde yeni taktığım harddiski çıkartıp sadece ssdyi taktığım zaman da aynı hatayı veriyor

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
taktığım disk temiz herhangi bi işletim sistemi yok ama bilgisarımda normalde ssd var windows onun içine kurulu sadece o

taktığım disk temiz işletim sistemim önceden de kullandığım ssdnin içinde yeni taktığım harddiski çıkartıp sadece ssdyi taktığım zaman da aynı hatayı veriyor

O zaman taktığınız bu diski direk söküp tekrar kurulum deneyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
ahmet sezgin
USB belleğin içinde kurulum dosyalarının oldugundan eminmisin?

cagri_53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağrı Ferahlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardım edebilecek kimse yok mu?

cagri_53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağrı Ferahlı
Arkadaşlar sorunu çözdüm sorun işlemcideymiş. Takılı olan işlemci xeon işlemciydi değiştim ve sorunum düzeldi peki bu xeonu tekrar kullanabilir miyim var mı fikri olan?

Top Bottom