Neler Yeni

Yardım Acil yardım modem gözükmuyor

Leaden_Viever

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba ben bir aptallık yapıp yanlışlıkla modemin wds ayarlarina oynadım modem gözükmuyor routera giremiyorum acil yardım edin

Erimtan

80+ Bronze
Modemin üstünde fabrika ayarlarına sıfırlama deliği olması lazım bir dene istersen.

Leaden_Viever

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemin üstünde fabrika ayarlarına sıfırlama deliği olması lazım bir dene istersen.
Hocam yok galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kablosuz köprükene diye bir şey açtım sanırsam

Son düzenleme:

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Arkadaşlar merhaba ben bir aptallık yapıp yanlışlıkla modemin wds ayarlarina oynadım modem gözükmuyor routera giremiyorum acil yardım edin
resetleme deliği olması lazım küçük yuvarlak bir yer modemde bulununyur olması lazım yoksada eğer modem arayüzünüde girebiliryorsanız sistem ve bakım bölümü var ordan sistemi sıfırla var ordanda resetleyebilirsiniz yapamazsanız müşteri hizmetlerini arayın

Leaden_Viever

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
resetleme deliği olması lazım küçük yuvarlak bir yer modemde bulununyur olması lazım yoksada eğer modem arayüzünüde girebiliryorsanız sistem ve bakım bölümü var ordan sistemi sıfırla var ordanda resetleyebilirsiniz yapamazsanız müşteri hizmetlerini arayın
Hocam İnternet komşunun komşuyla ortaklaşa kullanıyoruz ama bilmiyorum
Hocam ben kablosuz köprüleme diye bir ayar açtım bu ayarla cihaz bağlayaniliyormuyum

Top Bottom