Neler Yeni

Acil yardım! Sharkoon shp v2 650w alınır mı

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas
Dün İ5 12400f rtx 2060 (ekran kartını ilerde güncelleyebilirim) sistemim için bu psu yu aldım ama bugün baktığımda bu psu alınmaz diyenler olmuş siparişi iptal edip başka psu mu almalıyım yoksa bu iyi mi başka ne alabilirim kafam çok karıştı acil yardım lazım. Şimdiden teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Alma sakın koruma eksik

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Almadan önce sormalıydın geçmiş olsun sistemini göz göre göre riske atıyorsun

Palyaço

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Hazar
Yükte hemen kendini belli ediyor, fazla yüke gelemediği için 540W yük altına girdiğinde patladığını okudum. Ses sorunu dahil birçok sorunu var, Corsair VS 2012 ile aynı platformu paylaştığı için kaderi aynı.

100 TL üstüne Hyper PRO 550 gibi bir PSU varken SHP V2 gibi berbat PSU almak saçmalık. Kutuyu açma. Şartlarını tam olarak bilmiyorum ama 14 gün içinde iade hakkın var. Halen iade edebilirsin yani, kargoyu bekle sadece.

Suwariba

80+ Silver
Ben kendim kullanıyorum 2 yıldır bir sıkıntısını görmedim. Ben 2 yıl önce alırken çok övülüyordu bu forumda ama şuan çok kötü diyorlar. Bilgim olmadığı için öneri yapmayacağım Ama diğer arkadaşların önerdiklerinden birini alabilirsin

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yükte hemen kendini belli ediyor, fazla yüke gelemediği için 540W yük altına girdiğinde patladığını okudum. Ses sorunu dahil birçok sorunu var, Corsair VS 2012 ile aynı platformu paylaştığı için kaderi aynı.

100 TL üstüne Hyper PRO 550 gibi bir PSU varken SHP V2 gibi berbat PSU almak saçmalık. Kutuyu açma. Şartlarını tam olarak bilmiyorum ama 14 gün içinde iade hakkın var. Halen iade edebilirsin yani, kargoyu bekle sadece.

N11 den kontrol ettim kargocu kapıya gelince ürünü almayıp iade talebi oluşturabiliyormuşum onu iade ettikten sonra ne almamı önerirsiniz bu iyi mi

Palyaço

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Hazar
İade ettikten sonra ikinci bir hataya düşmeni istemem, 1000 TL'ye kadar çıkabiliyorsan şu var:

Aradaki fark gözüne batıyorsa da önerdiğim Hyper PRO 550 var, zaten ikisi de sistemini rahatlıkla besleyecek modeller. WPM Gold Zero gibi önemli güvenlik korumaları eksik bir modele para vermeni istemem.

Zaten iade talebi oluşturmak zor değil, paniğe gerek yok. :) Hyper PRO ve Performance GD çok daha güvenilirler.

Atlas Savaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Atlas
İade ettikten sonra ikinci bir hataya düşmeni istemem, 1000 TL'ye kadar çıkabiliyorsan şu var:

Aradaki fark gözüne batıyorsa da önerdiğim Hyper PRO 550 var, zaten ikisi de sistemini rahatlıkla besleyecek modeller. WPM Gold Zero gibi önemli güvenlik korumaları eksik bir modele para vermeni istemem.

Zaten iade talebi oluşturmak zor değil, paniğe gerek yok. :) Hyper PRO ve Performance GD çok daha güvenilirler.
Hocam wpm gold zero da ne sorun var

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

Benim kendi kullandığım PSU öneririm Hugh power al
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam wpm gold zero da ne sorun var
Koruma eksik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,681
Üyeler
149,958
Son üye