Neler Yeni

Yardım ACİL!!! YENİ ALDIĞIM MODEM İNTERNETE BAĞLANMIYOR

Valla ben 80 mbps alıyorum evde wifi çok çekmiyor diye aldım açıkçası ama daha iyisi olsun derken şuan elimdekinden oldum umarım bilen bu sorunu yaşamış
Çözmüş biri çıkar yoksa rezil olduk 1 haftadan önce çözüm sağlamaz türknet ayrıca tenda da sorun olduğunu düşünmüyorum onda sorun olsa birebir aynı sorunu bunda da yaşamazdım yoksa tendanın arayüzü daha basit ve kolay aslında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer böyle bir durum varsa güzel bir dava kendilerini bekliyor olacak çünkü eski çalışan modemim de çalışmıyor bugün 2. Modemi denedikten sonra
Başka internet firmasinda denedinizmi hocam modemi?

Modemi bağladığınız gibi internete bağlanabildiniz mi ayrıca bir ayar yapmadınız mı
Sadece firmadan verilen kullanıcı adı şifre girdim bukadar başka bir şey yapmadım :)

Cancan234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can ince
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar teknoloji indirim
ben bir bunu sorayım aslı astarı varmı varsa bile en azından bana bunun bilgisini vermeleri gerekirdi
eskisini bilemem ama yeni modem almadan önce sorsaydınız çalışmaz derlerdi diye tahmin ediyorum biz turkcelle sormuştuk çalışmaz internet alamaz baz istasyonundan dediler

Başka internet firmasinda denedinizmi hocam modemi?

Sadece firmadan verilen kullanıcı adı şifre girdim bukadar başka bir şey yapmadım :)
Yok denemedim çevremde pek yok olanda denetir mi bilmiyorum olanda kendi internetininde arızalanma riskini alır mı 😂

Cancan234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can ince
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar teknoloji indirim
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri