Neler Yeni

Yardım Acilll Yardım edin monitörüm de çizgiler var

dghost

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf berat
Monitörüm asus tuf VG249Q1R monitör de 1 sene öncesine kadar hiçbirşey yoktu 2 ay kadar bilgisayarı bıraktım geri açtığımda monitörüm de kalıcı bir dik çizgi gördüm önemsemedim arsından çizgiler artmaya başladı ve bu hali aldı bu ne ve nasıl düzeltme bilirim lütfen yardım edin
IMG_20240414_190614.jpg

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,288
İsim
Semih Boran
Monitörüm asus tuf VG249Q1R monitör de 1 sene öncesine kadar hiçbirşey yoktu 2 ay kadar bilgisayarı bıraktım geri açtığımda monitörüm de kalıcı bir dik çizgi gördüm önemsemedim arsından çizgiler artmaya başladı ve bu hali aldı bu ne ve nasıl düzeltme bilirim lütfen yardım edinAlıntıyı görüntüle
Panel bozuk olabilir, ekran kartında sorun olabilir, ekran kartının çıkış portlarının birinde sorun olabilir. Başka bir dpye takın ekran kartından. Sonra olmazsa monitörde de var ise oradan da yapın. Birde başka bilgisayar imkânınız var ise onu da deneyin. Ha, şöyle de anlaşılabilir.
Monitörünüzün menüsü, bozuk kısıma geliyorsa menüyü açın. Bozuk ise sorun monitörün panelinde demektir. Değil ise ekran kartından demektir diyebilirim.

Top Bottom