Neler Yeni

Adanadan İstanbul Gop A Taşinmak 12. Sinifta Mantikli Mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
ismail sağlam
İstanbulda bir ev aldık ve bizimkiler taşınacağız sen tek kalma sende gel diyorlar bende gitmek istemediğimi belirttim 12. sınıfım 17 senedir adanada yaşıyorum ve son senemde akran zorbalığı yaşayacağımı düşündüğüm için gitmek istemedim sizce gitmelimiyim gidersem 16 pro max veya 14 pro max alacaklar ve 18ime bastığım zaman honda veya yamahadan 125 155cc bir motorda verecekler ne diyorsunuz ? gidilir mi
derslerim pek iyi değil 11. sınıfı 55 yıl sonu ortalama ile bitirdim

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre
İstanbulda bir ev aldık ve bizimkiler taşınacağız sen tek kalma sende gel diyorlar bende gitmek istemediğimi belirttim 12. sınıfım 17 senedir adanada yaşıyorum ve son senemde akran zorbalığı yaşayacağımı düşündüğüm için gitmek istemedim sizce gitmelimiyim gidersem 16 pro max veya 14 pro max alacaklar ve 18ime bastığım zaman honda veya yamahadan 125 155cc bir motorda verecekler ne diyorsunuz ? gidilir mi
derslerim pek iyi değil 11. sınıfı 55 yıl sonu ortalama ile bitirdim
sahsen son senende ayrılmak zor olur yok yenı okul vesaıre vesaıre ayrıca gazı osman pasa ıgrenc bır yer

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
chade
istanbul ülkenin en gelişmiş şehri. madem ailen gidiyor, orada bir düzen kuracaklar sen de git. yeni bir şehir yeni bir hayat. lise son sınıfta herkes köpek gibi üniversiteye çalışıyor zaten. kimse kitaptan başını kaldırıp seni zorbalayacak bir şey bulmaya uğraşmaz. ayrıca sana bir tavsiye vereyim, manevi yönünü bilemeyiz ama en azından maddi olarak sana iyi imkanlar sunan bir ailen varken 55 ortalamayla sınıf geçmen hiç hoş bir durum değil. ailemin parası var zaten çalışmama gerek bile olmaz diye düşünüp rahat rahat takılıyorsan yapma. ileride çok pişman olursun. ne yap ne et köpek gibi çalışıp güzel bir okul kazan.

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Volkan
valla istanbula dair bi bilgim yok gop küçükköy tarafıydı galiba
Tek bildiğim leş olduğu ve gerek yok son sene böyle bir şeye alışacaksın o bu bu arada o denen şeyleri unut asla olmayacak türkiyede yaşıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla istanbula dair bi bilgim yok gop küçükköy tarafıydı galiba
Ailen nasıl bilmem de geneli böyle çevremdeki arkadaşlardan tecrübeliyim

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre
bence direk istanbul iğrenc bi yer de işte nebilm dışarıyla işim yok evden okula okuldan eve hafta sonu dükkana falan öyle yani
sana soyle soylıyım sen ıstedıgın kadar duzgun kımseye bulasmayan bır ınsan ol boyle semtler yıne senı ıcıne cekıyo yolda yururken 100 tane farklı ıgrenc kısılık goruceksın kendımden bılıyorum pek farkı olmayan bır semmte yasıyorum....

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
kaanzi
Knk eşşek gibi çalış nası olsa babaparam var diye düşünme hayatın mahvolur

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
ismail sağlam
istanbul ülkenin en gelişmiş şehri. madem ailen gidiyor, orada bir düzen kuracaklar sen de git. yeni bir şehir yeni bir hayat. lise son sınıfta herkes köpek gibi üniversiteye çalışıyor zaten. kimse kitaptan başını kaldırıp seni zorbalayacak bir şey bulmaya uğraşmaz. ayrıca sana bir tavsiye vereyim, manevi yönünü bilemeyiz ama en azından maddi olarak sana iyi imkanlar sunan bir ailen varken 55 ortalamayla sınıf geçmen hiç hoş bir durum değil. ailemin parası var zaten çalışmama gerek bile olmaz diye düşünüp rahat rahat takılıyorsan yapma. ileride çok pişman olursun. ne yap ne et köpek gibi çalışıp güzel bir okul kazan.
peki şuan 12. sınıfta bile sınavsız bi okula nakil isterken ortaokul obp me mi bakacaklar 9da olduğu gibi lise obp me mi bakacaklar orta okul obp 93 çünki/ lise obp 9 10 11 / 65.6

Knk eşşek gibi çalış nası olsa babaparam var diye düşünme hayatın mahvolur
kanka olay o değil zaten çalışmayı düşünüyorum bende dediğiniz düşüncede değilim şuan dediğim şey böyle bi insanım sizce ne yapmalıyım karşımdaki seçenekler de bunlar

Tek bildiğim leş olduğu ve gerek yok son sene böyle bir şeye alışacaksın o bu bu arada o denen şeyleri unut asla olmayacak türkiyede yaşıyorsun

Ailen nasıl bilmem de geneli böyle çevremdeki arkadaşlardan tecrübeliyim
telefon motor kısmına mı unut dedin kanka anlamadım

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
chade
peki şuan 12. sınıfta bile sınavsız bi okula nakil isterken ortaokul obp me mi bakacaklar 9da olduğu gibi lise obp me mi bakacaklar orta okul obp 93 çünki/ lise obp 9 10 11 / 65.6
ben lise olsun üniversite olsun hiç okul değiştirmediğim için bir yorum yapamicam, bilmiyorum

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Volkan

kanka olay o değil zaten çalışmayı düşünüyorum bende dediğiniz düşüncede değilim şuan dediğim şey böyle bi insanım sizce ne yapmalıyım karşımdaki seçenekler de bunlar

Aynen hacı vallaha benim arkadaşlarıda kandırdılar öyle ailesi birisi üniversite de seçti aile yanını zindan bir üniversite yaşadı diğeri yine lisede yaşadı hiç bir şey almadılar çocuklara

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
kaanzi

Knk nerden biliyon zorbalık yaşayacağını heryerde zorba insanlar var zaten işte benim demek istediğim eşşek gibi çalışıp iyi bir okul kazanırsa bunları yaşama ihtimalin yok bile tabi 55 ortalamayla atıyorum fenerbahçe lisesine gittin orda bıçaklayabilirler bile seni

Top Bottom