Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Adata Legend 700 512 GB M2 SSD 589 TL !!!

Vegien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Emin Ceylan
Ödeme aşamasında çıkıyor.

Muhtemelen. İptal edip tekrar alın. İade hemen geliyor hepsipay cüzdana, cüzdanda karta.
Hepsipay kısmındakini diyorsunuz sanırım daha önce oradan yaptığımda bana bonus yatırmadılar. Bu sistemi deneyerek bonus aldınız mı

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan örnek
Hepsipay ile almayın kart ile ödeme seçeneğini seçin.
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelmeyebilir, kampanya koşullarında cüzdan harcamaları geçerli değil.
Arkadaşlar desteğe bağlanıp sordum böyle cevap berdi 117 tl cashback alacağımı söyledi nays hesabı açıp kredi kartıyla ödeme sekmesinden nays kredi kartı ile aldım ilk defa kullanıyorum bende soran arkadaşlar için bu şekilde açıkladım.

Ekler

• B1D34ADF-3BAE-4CE9-9553-B6B0A8ADA1B8.png
    B1D34ADF-3BAE-4CE9-9553-B6B0A8ADA1B8.png
    462.1 KB · Hit: 74

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
ama cüzdana gelmeyecek mi gene

şimdi @SatisFaction hocam nasıl yapalım bi tam tarif etsene cashback alabilmek için
Hocam ekstra paran varsa iadeyi dert etme bence.
Sepete ekledikten sonra ödeme seçeneklerinden
1675889916574.png

Kartla öde seçeceksin sonra nays kartını ekleyeceksin.
Nays uygulamasında işlemlerde zaten yazıyor.
Hepsipay Hepsiburada veya Hepsiburada diye.
Hepsiburada yazmalı nays işlem geçmişinde.

Arkadaşlar desteğe bağlanıp sordum böyle cevap berdi 117 TL cashback alacağımı söyledi nays hesabı açıp kredi kartıyla ödeme sekmesinden nays kredi kartı ile aldım ilk defa kullanıyorum bende soran arkadaşlar için bu şekilde açıkladım.
Hocam zaten ürün ve satıcının ne olduğu önemli değil.
Önemli olan Hepsipay ile yapmadan direk kart ile ödemek.

serwintes

80+ Gold
Hocam ekstra paran varsa iadeyi dert etme bence.
Sepete ekledikten sonra ödeme seçeneklerinden
Alıntıyı görüntüle
Kartla öde seçeceksin sonra nays kartını ekleyeceksin.
Nays uygulamasında işlemlerde zaten yazıyor.
Hepsipay Hepsiburada veya Hepsiburada diye.
Hepsiburada yazmalı nays işlem geçmişinde.

Hocam zaten ürün ve satıcının ne olduğu önemli değil.
Önemli olan Hepsipay ile yapmadan direk kart ile ödemek.
iade anında nereye gelecek peki

direkt ürünü alıcam çünkü

serwintes

80+ Gold
hocam ben şu an konuştum müşteri hizmetleri ile bi problem yokmuş hepsipay ile de ödeyebilirsin hepsipay ile ödeyenlerin iptal etmesine gerek yok

eskiden dediğiniz olay varmış şu an bu da dahilmiş

müşteri temsilcisine 10 defa onaylattım

@Ckribrahim abi hepsipayla aldıysan iptal etmene gerek yokmuş (y)

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,699
İsim
Orkun
Ben iki kere aldım garanti olsun diye. İlk alışımda "Kart ile öde > Peşin öde" seçtim. Ödemeyi tamamladığında hata verdi ödeme gerçekleştirilemedi gibi bir hata. Nays'ın canlı desteğine bağlanıp durumu sorduğumda ödemenin gerçekleştiğini Hepsiburada ile iletişime geçmemi söylediler. Hepsiburada ile görüştüğümde ödemenin gerçekleştiğini sistemsel bir hata olabileceğini ve 1 saat içerisinde bu siparişimin siparişlerim kısmına düşeceğini söyledi.

İkinci siparişte ise almadan önce tekrar Nays canlı desteğine bağlandım. Hepsipay cüzdan ile öde seçeneğini seçerekten Nays kart ile ödeme gerçekleştirirsem Cashback kampanyasından faydalanabiliyor muyum diye sordum. Uzun uzun anlattı sonuç faydalanabiliyormuşuz. Ama direk kart ile birlikte Hepsipay cüzdan ile ödeme yapın. Cüzdana yükleyip sonra ürünü satın almayın.

Bu arada 250TL kampanya limiti olduğu için 2 tane alabiliyorsunuz limit kurtarıyor gelen Cashback'i.

serwintes

80+ Gold
Ben iki kere aldım garanti olsun diye. İlk alışımda "Kart ile öde > Peşin öde" seçtim. Ödemeyi tamamladığında hata verdi ödeme gerçekleştirilemedi gibi bir hata. Nays'ın canlı desteğine bağlanıp durumu sorduğumda ödemenin gerçekleştiğini Hepsiburada ile iletişime geçmemi söylediler. Hepsiburada ile görüştüğümde ödemenin gerçekleştiğini sistemsel bir hata olabileceğini ve 1 saat içerisinde bu siparişimin siparişlerim kısmına düşeceğini söyledi.

İkinci siparişte ise almadan önce tekrar Nays canlı desteğine bağlandım. Hepsipay cüzdan ile öde seçeneğini seçerekten Nays kart ile ödeme gerçekleştirirsem Cashback kampanyasından faydalanabiliyor muyum diye sordum. Uzun uzun anlattı sonuç faydalanabiliyormuşuz. Ama direk kart ile birlikte Hepsipay cüzdan ile ödeme yapın. Cüzdana yükleyip sonra ürünü satın almayın.

Bu arada 250TL kampanya limiti olduğu için 2 tane alabiliyorsunuz limit kurtarıyor gelen Cashback'i.
hocam valla ben de hepsipay cüzdanı ile yaptım eylüldü galiba temsilciye 10 kere sordum problem yok dedi

1675893408035.png

cüzdan transferi dediği bence bu

babam da iade gelmezse ürünü iade ederim dedi sıkıntı yok yani ama bu fiyata güzeldi

serwintes

80+ Gold

hocam ben de sizin gibi yaptım iki defa aldım

sahin07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ERTAN ŞAHİN
Taksit yapılabilmesi mevcut mu acaba bu nays ile bilgisi olan var mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,147
Üyeler
152,621
Son üye
Damrean
Top Bottom