Neler Yeni

Yardım Adresimde altyapı var mı bulamıyorum

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Herkese merhaba, biz konteyner kentte yaşamaya başladık ama burda altyapı var mı yok mu bir türlü sorgulayamıyorum, sadece telefonum var ve adresi bulmakta acayip zorlanıyorum.
Sizlerden ricam bana yardım ederseniz altyapı var mı yok mu bulsak şunu çok iyi olur, aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi altyapı olduğunu düşündüğüm kutu superonline kutusu var ama adresi tam giremediğim ve bulamadığım için sorgulayıp başvuru yapamıyorum, turkcell bayisine gittim onlarda adresteki yetersiz bilgiden dolayı yardımcı olamadılar.

Kaldığımız yerin adresi;
IOS:

Google maps;

LÜTFEN YARDIMCI OLUN :(
YOKSA MECBUREN SUPERBOX YADA ÇANAKTAN İNTERNET BAĞLATTIRACAĞIM AMA GÖNLÜM HİÇ İSTEMİYOR KALİTELERİ BERBAT OLDUĞU İÇİN
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıda gördüğünüz şeyi kaldığımız konteynerin 50 metre ötesinde (konteyner kentin içinde) gördüm, var olup olmadığını tam bulamıyorum…

Ekler

• IMG_6662.jpeg
    IMG_6662.jpeg
    1.2 MB · Hit: 50

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Muhammet Çağrı
birazdan kapın çalabilir abi.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O var ise belki olabilir ama konteyner olduğundan yani bir numarası falan yok ise olmaz diye düşünüyorum.
Konteyner kentinin içinde kendi sokak numaraları ve konteyner numaraları mevcut hocam

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,499
İsim
Muhammet Çağrı

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Enes
Herkese merhaba, biz konteyner kentte yaşamaya başladık ama burda altyapı var mı yok mu bir türlü sorgulayamıyorum, sadece telefonum var ve adresi bulmakta acayip zorlanıyorum.
Sizlerden ricam bana yardım ederseniz altyapı var mı yok mu bulsak şunu çok iyi olur, aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi altyapı olduğunu düşündüğüm kutu superonline kutusu var ama adresi tam giremediğim ve bulamadığım için sorgulayıp başvuru yapamıyorum, turkcell bayisine gittim onlarda adresteki yetersiz bilgiden dolayı yardımcı olamadılar.

Kaldığımız yerin adresi;
IOS:

Google maps;

LÜTFEN YARDIMCI OLUN :(
YOKSA MECBUREN SUPERBOX YADA ÇANAKTAN İNTERNET BAĞLATTIRACAĞIM AMA GÖNLÜM HİÇ İSTEMİYOR KALİTELERİ BERBAT OLDUĞU İÇİN

Yukarıda gördüğünüz şeyi kaldığımız konteynerin 50 metre ötesinde (konteyner kentin içinde) gördüm, var olup olmadığını tam bulamıyorum…
https://www.superonline.net/yardim/musteri-islemleri/abonelik-surecleri/altyapi-sorgulama ben sorgulamayı denedim ama sokak çıkmıyo bide sen dene istiyosan bıraktım buraya alt yapı sorgulama

Palo DAYI

80+ Gold

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
konteyner kente kalıyorsan bayiden başvurabiliyorsun diye biliyorum turktelekoma sorun onlar hallediyor genelde

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
https://www.superonline.net/yardim/musteri-islemleri/abonelik-surecleri/altyapi-sorgulama ben sorgulamayı denedim ama sokak çıkmıyo bide sen dene istiyosan bıraktım buraya alt yapı sorgulama
Bendede aynı sorun var hocam

konteyner kente kalıyorsan bayiden başvurabiliyorsun diye biliyorum turktelekoma sorun onlar hallediyor genelde
Turkcelle sordum adres yetersiz dediler tt ye gideceğim hocam teşekkürler

Evet kral işte

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,765
Üyeler
150,147
Son üye
phossssss