Neler Yeni

Adreslenebilir RGB Led Takma

Rhays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökalp Alıcı
Instagram
@rhays216
Discord
Rhays#9131
Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak, kasamın içine bir led yerleştirmek istiyorum. Msi Mag 100R kasasını kullanıyorum arkasında rgb kontrolcüsü var farklı modları renkleri animasyonları kasamın önündeki tuş ile değiştirebiliyorum. 5V girişleri mevcut, ve internette 5V ARGB led buldum;
https://urun.n11.com/serit-led/ws28...ri-adreslenebilir-rgb-serit-led-5v-P443449793 bunu oraya takarsam fanlarım ile sync bi şekilde renklerini kontrol edebilir miyim?

Eğer linkini bıraktığım led olmaz ise bana renklerini, animasyonlarını ayarlayabileceğim başka bir led önerebilir misiniz? 1 metre fazlasıyla yeterli olacaktır.

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Hocam emin değilim fakat müşteri videolarında adam aerocool onefrost kasadan senkron değiştirebiliyor. Bizim kasada da olması lazım.
Bu arada, bende alacağım sanırım 1M yeter mi?

Rhays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökalp Alıcı
Instagram
@rhays216
Discord
Rhays#9131
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam emin değilim fakat müşteri videolarında adam aerocool onefrost kasadan senkron değiştirebiliyor. Bizim kasada da olması lazım.
Bu arada, bende alacağım sanırım 1M yeter mi?
100R kasasını kullanıyorsanız cam olan tarafın tek bir yanı 40 cm civarı yani tek tarafa yapacaksanız 1 metre yeterli fakat tüm kasayı kaplamayı düşünüyosanız 2 metre yeterli olacaktır.

Top Bottom