Neler Yeni

Aerocool CS-107 V2 mi Rampage PRIVATE mi?

Aerocool CS-107 V2 mi Rampage PRIVATE mi?

• Rampage

Oylar: 2 50.0%
  • Aerocool

Oylar: 2 50.0%

• Oy kullanan toplam üye
    4
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
Bütçe
890
Selamlar herkese, bu iki kasa arasında kaldım.

AEROCOOL kasanın dezavantajı PSU yuvası yukarda ve üst kısımda filtre yok tamamen kapalı. Ve cam kısmı akrilik yani hemen çizilebilen plastik cam.

RAMPAGE kasada iste havalandırma olayı çok daha iyi diyorlar. Ayrıca cam kısmı sitesinde temperli cam olarak geçmekte.

Aerocool: Aerocool CS-107 V2

Rampage: Rampage PRIVATE

bu fiyatlar maks 900 TL bu ikisinden daha iyi ve boyutları bunlar kadar küçük kasa tavsiyesi olan varsa açığım.

mythrowib

80+ Silver

AEROCOOL kasanın dezavantajı PSU yuvası yukarda ve üst kısımda filtre yok tamamen kapalı. Ve cam kısmı akrilik yani hemen çizilebilen plastik cam.

RAMPAGE kasada iste havalandırma olayı çok daha iyi diyorlar. Ayrıca cam kısmı sitesinde temperli cam olarak geçmekte.

bu fiyatlar maks 900 TL bu ikisinden daha iyi ve boyutları bunlar kadar küçük kasa tavsiyesi olan varsa açığım.
Hocam o boyutlardami bilmiyorum ama dark maxima v20 bakabilirsin teknobiyotikten

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

mythrowib

80+ Silver

Aralarında aerocool daha mantıklı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kasanın yan camı akrilik ve istediğim boyutlara uymuyor maalesef, kasa almamın sebebi akrilik camın çizilmesi o yüzden temperli camlı modellere bakıyorum.

Top Bottom