Neler Yeni

Aester and Gernasch Outfits 2.0 (French Toast)

Gernasch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atilla Selçuk Korkmaz
Merhaba arkadaşlar yeni bir seriye başlıyorum. Günlük veya haftalık olarak kıyafet kombinlerini paylaşacağım. En iyi ben bilirimden çok sizlerin ve kız arkadaşlarınızın kullanabileceği kolajlar paylaşacağım. Aster kadınlar, Gernasch ise erkeklere göre kombinlenmiş. Birebir yerine muadillerini bulabilirsiniz. İsimlere takılmayın can sıkıntısından başlıklanmış isimler ve genel olarak buluşmalar için tasarlanmış ve temalanmış. Takip etmek isterseniz pinterest adresim https://pin.it/u8J3bdbXdyorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1.59 boyunda minyon turuncu saçlı anime kızına benzeyen hatunla beraber en sevdiğimiz diğer bir şey benim yeni yemekler deneyip ona denemediği için kızmamdır. Kişilik özelliği bakımından çekilmez insanımdır. Asabi, hafif küfürbaz, takıntılı, huysuz, çabuk parlayan. O ise tam tersi çabuk ağlar ama aşırı affedicidir. Sakin, saf, komik, gülümsemesi mükemmel hissettiren ve alttan almayı bilen. Abartmıyorum sinirli bakamıyor. Kaşlarındaki kaslardan dolayı mı bilmiyorum gerçekten çatamıyor. Kaş çat dediğimde 3 gündür tuvalete çıkamamışta onu zorluyor gibi bakıyor. Herşeyi geçtim hayatımdaki yıldız ışığı gibi. Benim için parlak bir Güneş gibi beni tamamıyla kendine çekip yörüngesine aldı. Onun yörüngesinde olmak harika hissettiriyor. En güzel tarafı onunla her muhabbeti yapabilmek ve gülebilmek. 4 yıl geçti nerdeyse ve hala 0 kavga. Konunun başına dönersek Alsancakta çok sevdiğimiz Fransız Kültür Merkezi’nde yapılacak akşam yemeği için gerçek anime kızını yemeğe götürüyorum. Yeni şeyler denemeye kapalı olduğu için kabuklu deniz mahsulleri ile haxırlanan makarnadan yiyemiyor ve ben zorla burnunu tıkayıp yediriyorum.

Ekler

• IMG_0586.jpeg
    IMG_0586.jpeg
    125.7 KB · Hit: 20
  • IMG_0585.jpeg
    IMG_0585.jpeg
    99.3 KB · Hit: 20
Top Bottom