Neler Yeni

Afox rx580 sıfır alınır mı acil

freaatn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ferhat duman
Bütçe
3300

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan
alınmaz. miningli kartları toplayıp böyle bilinmedik öyle böyle marka adı altında tekrar piyasaya sürüyorlar.

Bünyamina

80+ Gold
Arkadaşlar bu fiyat bandında tüm serilere baktım 1660s 1650 1660 rx5500 rx5600 6500xt bunların hiçbiriyle anlaşamadım yada sorunlu çıktı sonuç olarak rx serisine karar vermiştim temiz olsun da istiyordum şuan böyle bi fırsat geçti elime gaming gecesinde 3300₺ olmuş alınır mı?

3300TL bu kart için çok.

freaatn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ferhat duman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınmaz. miningli kartları toplayıp böyle bilinmedik öyle böyle marka adı altında tekrar piyasaya sürüyorlar.
Hocam sanmıyorum garantisi de var gerçekten diğer türlü aklımda soru kalıyor bütçem de dar zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

3300TL bu kart için çok.
4000 tl verenler de var ama çok kararsız kaldım sorduğum kişiler al dedi

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan
Hocam sanmıyorum garantisi de var gerçekten diğer türlü aklımda soru kalıyor bütçem de dar zaten

hocam garanti dediğiniz şey her sıfır üründe var mesele garanti değil. kartın performansı ortadayken bilinmedik bir markadan alıp iyice şüpheye düşeceğime 2.el daha sağlam bi kart alırım(ki 2 gün önce 3000tl ye rx5600 xt aldım kart tam yükte 75 derece 25 fan görüyor.) 2.el yönelin bu bütçede sıfır ekran kartı alınmaz. komple sistem topluyorsanız da bütçe ve elinizdeki parçaları belirterek konu açmanızı tavsiye ederim ayrı ayrı toplamak daha maliyetli olabilir.

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Murat Cemal

sor bakayım garantisi kimmiş? sana vadedilen garanti sağlanır mı?

Starlex

80+ Bronze
Arkadaşlar bu fiyat bandında tüm serilere baktım 1660s 1650 1660 rx5500 rx5600 6500xt bunların hiçbiriyle anlaşamadım yada sorunlu çıktı sonuç olarak rx serisine karar vermiştim temiz olsun da istiyordum şuan böyle bi fırsat geçti elime gaming gecesinde 3300₺ olmuş alınır mı?

Alınmaz 2. Elde daha uyguna bulursun afox da öyle iyi bi marka değil alma

omer_34

80+ Silver
Sakın öyle bir hara yapayım deme.

freaatn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ferhat duman
hocam garanti dediğiniz şey her sıfır üründe var mesele garanti değil. kartın performansı ortadayken bilinmedik bir markadan alıp iyice şüpheye düşeceğime 2.el daha sağlam bi kart alırım(ki 2 gün önce 3000tl ye rx5600 xt aldım kart tam yükte 75 derece 25 fan görüyor.) 2.el yönelin bu bütçede sıfır ekran kartı alınmaz. komple sistem topluyorsanız da bütçe ve elinizdeki parçaları belirterek konu açmanızı tavsiye ederim ayrı ayrı toplamak daha maliyetli olabilir.
Napcam hocam 2. Ellerde ne olduğu belli değil

Sakın öyle bir hara yapayım deme.
Tamam hocam

Alınmaz 2. Elde daha uyguna bulursun afox da öyle iyi bi marka değil alma
Bilmiyorum hocam

sor bakayım garantisi kimmiş? sana vadedilen garanti sağlanır mı?
Kararsız kaldım

Starlex

80+ Bronze

Tamam hocam

Bilmiyorum hocam

Kararsız kaldım
Sen 2. Elden rx590 al adam akıllı olmadı rx5500 veya yine ucuza 8gb 580 al

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan
dostum zaten aldığın kart sıfır değil. üretimi yıllar önce bitmiş bi kart almak istiyorsun farkında mısın ?

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Murat Cemal

Tamam hocam

Bilmiyorum hocam

Kararsız kaldım
ya kardeşim, kartın seri no'sunu gösterecek sana 1 video içinde durdurmadan atlatmadan sana furmark 10 dakika 8x mmsa testini açacak arkadan gpu-z ile test açacak. minning yapılmış olsa bile düzenli bakımlar yapılmış olması gereken fan devrinde olması gereken sıcaklıkta ise alırsın.
sıkıntı çıkaracak ekran kartları genelde para kazanmak uğruna kartlara masraf bakım yapmıyor sonrada elden çıkarmaya bakıyor.
dikkatli olursan iyi kart alırsın. ben 20-30 kere belki ekran kartı alıp satmışımdır, daha 0 ekran kartına sahip olmadım ama hiçte aramadım bunu

dostum zaten aldığın kart sıfır değil. üretimi yıllar önce bitmiş bi kart almak istiyorsun farkında mısın ?
aynen öyle garantilik işi olsa garanti bulamaz, işin komik yanı bu kart 2016-2017'de tanıtıldı. afox desen adı var kendi yok allah bilir kime fason ürettiriyor kim?

Top Bottom