Neler Yeni

Afox rx580 sıfır alınır mı acil

hayriye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Hayriye
Bu kartlar fabrikasyon değerinden daha düşük güçte çalışıyor aslında overclocklu 570 diyebiliriz belki alınmaz ama sıfır almak istiyorsanız alın. Ben zamanında sıfır Gt 1030 aldım asgari ücret 2800 iken 2500e Gtx 1050ti almıştım pişman etmedi şu zamana kadar ondan sonra az çok ikinci el kart nasıl alınır farkı nediri öğrendim GARANTİLİ olan kartları gönül rahatlığıyla kullanıyorum. 3300 e bunu alarak 3300ü çöpe atmış olmazsınız bence

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan
ya kardeşim, kartın seri no'sunu gösterecek sana 1 video içinde durdurmadan atlatmadan sana furmark 10 dakika 8x mmsa testini açacak arkadan gpu-z ile test açacak. minning yapılmış olsa bile düzenli bakımlar yapılmış olması gereken fan devrinde olması gereken sıcaklıkta ise alırsın.
sıkıntı çıkaracak ekran kartları genelde para kazanmak uğruna kartlara masraf bakım yapmıyor sonrada elden çıkarmaya bakıyor.
dikkatli olursan iyi kart alırsın. ben 20-30 kere belki ekran kartı alıp satmışımdır, daha 0 ekran kartına sahip olmadım ama hiçte aramadım bunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen öyle garantilik işi olsa garanti bulamaz, işin komik yanı bu kart 2016-2017'de tanıtıldı. afox desen adı var kendi yok allah bilir kime fason ürettiriyor kim?
hocam piyasadan ucuza toplatıyorlar mining kartları dandikten bi soğutma takıyorlar. zaten milletin elinde yüzlerce kart kaldığı için yarı fiyatına veren bile bulunuyor. böyle saçma sapan fiyatlara satıyorlar. bu kartı 800tlden pahalıya almamışlardır mesela ama sattıkları fiyat komedi :D

freaatn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ferhat duman
Sen 2. Elden rx590 al adam akıllı olmadı rx5500 veya yine ucuza 8gb 580 al
Öyle yapcam

ya kardeşim, kartın seri no'sunu gösterecek sana 1 video içinde durdurmadan atlatmadan sana furmark 10 dakika 8x mmsa testini açacak arkadan gpu-z ile test açacak. minning yapılmış olsa bile düzenli bakımlar yapılmış olması gereken fan devrinde olması gereken sıcaklıkta ise alırsın.
sıkıntı çıkaracak ekran kartları genelde para kazanmak uğruna kartlara masraf bakım yapmıyor sonrada elden çıkarmaya bakıyor.
dikkatli olursan iyi kart alırsın. ben 20-30 kere belki ekran kartı alıp satmışımdır, daha 0 ekran kartına sahip olmadım ama hiçte aramadım bunu

aynen öyle garantilik işi olsa garanti bulamaz, işin komik yanı bu kart 2016-2017'de tanıtıldı. afox desen adı var kendi yok allah bilir kime fason ürettiriyor kim?
Tamamdır hocam rx590 falan mı alayım yoksa 1660 mı düz üste çıkamam

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan
Öyle yapcam

Tamamdır hocam rx590 falan mı alayım yoksa 1660 mı düz üste çıkamam
miningli olmama ihtimali daha yüksek 1660s veya ti al