Neler Yeni

Agalarla Hasbihal ve Kız Sorunsalı

Critaes

80+ Bronze
Dostlarım yaşadığım sorunun elemanları agalar,kızlar ve sözde ******** ben. Agalarla 8 senedir hasbihal yapıyoruz goy goy muhabbet ve 8 senedir 1 kere bile küsmemişizdir ve ayrı kalmamışızdır fakat ilerleyen günlerde üniversite yüzünden ayrılacağız farklı şehirlere. Neyse sorun bu değil bu ön tanıtım gibi bir şeydi.
Sorun kız arkadaşım veya sevgilim olduğu zaman istemeden (farkına varmadan) agaları ekiyorum. Bir ara sevgilim vardı yaklaşık 1 aya yakın agalarla görüşemedik -500 saygınlık gitti her zaman konusunu açarlar. Ara sıra da kız arkadaşlarım oluyor dışarda 2-3 mesaj yazınca yanlarında direkt bullylemeye başlıyorlar. Ooo kardeşim yine 1 ay göremeyiz seni, dışarda telefonla niye mesajlaşıyon, şimdi bize görüldü atar bu tarzında sataşıyorlar. Tabii şaka amaçlı da ciddi ciddi sorun 8 yıllık agalarla mesajlaştığımdan bazen daha çok mesajlaşıyorum kızlarla ve agalar buna alınıyor. Yine 1-2 gün önce buna benzer olay yaşadık agalarla sizce bu durum normal mi? Yoksa ben gereğinden fazla mı agaları ekiyorum? Diğer tarafa mesaj da atmasan şimdi trip yicen, agaları eksen trip yicen ne yapıcam ben anlamış değilim.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
gerçek agalar trip atmaz.

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,373
İsim
Emir Bayram
Dostlarım yaşadığım sorunun elemanları agalar,kızlar ve sözde ******** ben. Agalarla 8 senedir hasbihal yapıyoruz goy goy muhabbet ve 8 senedir 1 kere bile küsmemişizdir ve ayrı kalmamışızdır fakat ilerleyen günlerde üniversite yüzünden ayrılacağız farklı şehirlere. Neyse sorun bu değil bu ön tanıtım gibi bir şeydi.
Sorun kız arkadaşım veya sevgilim olduğu zaman istemeden (farkına varmadan) agaları ekiyorum. Bir ara sevgilim vardı yaklaşık 1 aya yakın agalarla görüşemedik -500 saygınlık gitti her zaman konusunu açarlar. Ara sıra da kız arkadaşlarım oluyor dışarda 2-3 mesaj yazınca yanlarında direkt bullylemeye başlıyorlar. Ooo kardeşim yine 1 ay göremeyiz seni, dışarda telefonla niye mesajlaşıyon, şimdi bize görüldü atar bu tarzında sataşıyorlar. Tabii şaka amaçlı da ciddi ciddi sorun 8 yıllık agalarla mesajlaştığımdan bazen daha çok mesajlaşıyorum kızlarla ve agalar buna alınıyor. Yine 1-2 gün önce buna benzer olay yaşadık agalarla sizce bu durum normal mi? Yoksa ben gereğinden fazla mı agaları ekiyorum? Diğer tarafa mesaj da atmasan şimdi trip yicen, agaları eksen trip yicen ne yapıcam ben anlamış değilim.
her aga bilir ki kız meselesine karışılmaz.

Kara*

80+ Silver
Kanka kendileri kız bulsa bırak 1 ay 6 ay gelmezler büyük ihtimalle. Üstelik sırf uzun süreli dostluk var diye trip atmaları normal aynı şeyi sen onlara dersin sevgili yaptıkları zaman. Veya bak ayrılma durumunuz var istediğiniz kadar samimi olun ayrılınca ufak görüşmeyin araya okul iş güç falan girsin eskisi gibi pek olamazsınız.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Herhangi bir aga: Ooo yine mi görmeyeceğiz seni.
Bunu diyen agan ile bi kızla tanışdığından 15 yıl sonra görüşürsün evlenmiş, 2 çocukları olmuştur.
Şaka maka senin yaptığın da kesinlikle hata ama bunu arada espri gibi mi ezici trip gibi mi yapıyorlar? Çok abartıya kaçılıyorsa sıkıntı.

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35
Gerçek agalar asla bir kız için küsmezler