Neler Yeni

Ağız yarası nasıl geçer?

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
Bunun aynısı ve biraz daha büyüğü yanağımda çıktı (ağzımın içinde) 2 gün oldu ve ben yemek yiyemiyorum çok sinir bozucu en başlarda bu kadar acı vermiyordu tuzlu gargara yaptım ve şu anda ne yemek yiyebiliyorum ne de adam akıllı içecek içebiliyorum. Araştırdığım zaman zamanla geçeceğini söylüyorlar. Kaç gün boyunca beklemeliyim? kullanabileceğim bir krem veya bir yöntem var mı? tekrar tuzlu gargara yapsam bir şey olur mu? yemek yiyememek kadar acı bir şey yok.
1200x627-agiz-yarasi-nasil-gecer-agiz-yarasina-ne-iyi-gelir-iste-agiz-yarasi-icin-bitkisel-coz...jpg

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,826
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
AFT bu, sana kötü bir haberim var bunun çözümü yok. Kulak temizleme çöpü gibi satılan bir ilaç var yakıp atan anca o etki ediyor onun harici boş.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AFT bu, sana kötü bir haberim var bunun çözümü yok. Kulak temizleme çöpü gibi satılan bir ilaç var yakıp atan anca o etki ediyor onun harici boş.
O ilacı nereden bulabilirim? eczanelerde reçetesiz alabilir miyim?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,826
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı
Onu bunu geç. Gönül yarası nasıl geçer ?

Neyse bunun çözümü yok. Bu bir virüs . Sen yanağını ısırmadıkça , vitaminsiz kalmadıkça veya hastalanmadıkça virüs kendini göstermez. Çözüm sıcak yeme , ısırma , hijyene önem ver ve çıktığında orayı yakan limon türevi besinler ye

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem

sezerbey98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Sezer Aktaşlı

NespaY

80+ Silver
Bunun aynısı ve biraz daha büyüğü yanağımda çıktı (ağzımın içinde) 2 gün oldu ve ben yemek yiyemiyorum çok sinir bozucu en başlarda bu kadar acı vermiyordu tuzlu gargara yaptım ve şu anda ne yemek yiyebiliyorum ne de adam akıllı içecek içebiliyorum. Araştırdığım zaman zamanla geçeceğini söylüyorlar. Kaç gün boyunca beklemeliyim? kullanabileceğim bir krem veya bir yöntem var mı? tekrar tuzlu gargara yapsam bir şey olur mu? yemek yiyememek kadar acı bir şey yok.
Alıntıyı görüntüle
Bunun sürmeli ilacı var doktor yazmıştı bana gerçekten baya iyi bir ilaç çıkınca direkt sürüyorum yakıyor uyuşturuyor acısını 2-3 gün düzenli sürünce geçiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,884
Üyeler
154,304
Son üye
EmirhanX54_
Top Bottom