Neler Yeni

Ağız yarası nasıl geçer?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Karbonatlı su ile 5-6 gün gargara yqpmıştım gitmişti. Normal kendisi mi gitti yoksa etki etti mi bilemem ama acısını götürüyordu.

WhoCares

80+ Gold
O şu anda yok ve eczaneler kapandı. Onun yerine tuzlu gargara yapsam çok bir şey fark eder mi?
hafifletir biraz ama tam geçirmez bendede oluyordu bu kloroben gargara ile geçti zaten kullanınca anlarsın öyle saçma sapan bir fiyatida yok ben 25 tl gibi bir fiyata aldim eczaneden

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Tuzlu suyla gargara yapıyorum günde 3 kere. 2 gün kalmıyor bile

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Bunun aynısı ve biraz daha büyüğü yanağımda çıktı (ağzımın içinde) 2 gün oldu ve ben yemek yiyemiyorum çok sinir bozucu en başlarda bu kadar acı vermiyordu tuzlu gargara yaptım ve şu anda ne yemek yiyebiliyorum ne de adam akıllı içecek içebiliyorum. Araştırdığım zaman zamanla geçeceğini söylüyorlar. Kaç gün boyunca beklemeliyim? kullanabileceğim bir krem veya bir yöntem var mı? tekrar tuzlu gargara yapsam bir şey olur mu? yemek yiyememek kadar acı bir şey yok.
Alıntıyı görüntüle
Bunun ilacı var fakat ben direkt tuz basıyorum, çok güzel oluyor.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Bunun aynısı ve biraz daha büyüğü yanağımda çıktı (ağzımın içinde) 2 gün oldu ve ben yemek yiyemiyorum çok sinir bozucu en başlarda bu kadar acı vermiyordu tuzlu gargara yaptım ve şu anda ne yemek yiyebiliyorum ne de adam akıllı içecek içebiliyorum. Araştırdığım zaman zamanla geçeceğini söylüyorlar. Kaç gün boyunca beklemeliyim? kullanabileceğim bir krem veya bir yöntem var mı? tekrar tuzlu gargara yapsam bir şey olur mu? yemek yiyememek kadar acı bir şey yok.
Alıntıyı görüntüle
Knk arada bende çıkıyor bu af muhabbeti tamamen geçmesi için kesin bir çözüm bulamadım ama üzerine tuz basınca bir miktar rahatlıyorum deneyebilirsin istersen ama tuzu hafif hafif basmanı öneririm biraz acıyor.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Dostum ürünün kargosu gelene kadar geçiyor bu yara.
Dokunmamaya çalış ve olabildiğince uyumaya çalış. Kolay gelsin :D

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mirkan Çiçek
Alıntıyı görüntüle
bu bende her sene çıkıyordu dostum yemek yiyemiyorsun ağrıyor. Ben dişimi sürekli fırçalıyodum böyle olduğunda diş macunundan çıkan köpüğü yaranın üzerine getirip diş fırçasıyla yaranın üstünden geçiyodum. bence cidden etkisi oldu önceden geldğinde 2-3 hafta geçmiyodu dişimi fırçaladığımda 3 günden az sürede ağrı gidiyodu rahat rahat yemek yiyebiliyodum 1 haftayada yara gidiyodu. Tavsiyem gerekirse günde 5 defa diş fırçala dostum

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
Tuzlu gargara yaptım. Eskiden yemek yiyince acıyordu şimdi hep acıyor. Ben hayatımda bu kadar sinir bozucu bir şey görmedim.

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mirkan Çiçek
Tuzlu gargara yaptım. Eskiden yemek yiyince acıyordu şimdi hep acıyor. Ben hayatımda bu kadar sinir bozucu bir şey görmedim.
bunun çıkma nedeni nedir bende çıktığı zamanlar hep yaz ayına girerken çıkıyordu mevsim değişikliğiyle alakası var mı acaba pek sanmıyorum ama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,195
Üyeler
150,416
Son üye
kabasaqal34
Top Bottom