Neler Yeni

Ağustos ortası~Eylül başı bilgisayar fiyatları ne olur?

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tahir Altay
Beyler bilgisayarlara Haziran ortasından beri bakıyorum ve 1 temmuzdan itibaren çoğu sistemi kaldırıp zam yaptıklarını gördüm ve bilgisayar alamadım. Ağustos ortası veya Eylül ayı başı fiyatlar düşer mi yoksa daha da artar şimdi almak mı lazım ne diyorsunuz?

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Mert
Fiyatlar geri gelecek deniyor ama ben bu ülkede kolay kolay fiyatların düşeceğine inanmıyorum.
Temmuz 1 dedi, her şey otomatik zam geldi bile zaten.

Tahir4241

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Tahir Altay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyatlar geri gelecek deniyor ama ben bu ülkede kolay kolay fiyatların düşeceğine inanmıyorum.
Temmuz 1 dedi, her şey otomatik zam geldi bile zaten.
Bende ondan korkuyorum fiyat artırmak için küçük bişey bile olsa hiç acımıyorlar ama bir yandan da kimse almayınca seve seve düşürecekler gibi geliyor. Şimdi alîp düşerse zamlı fiyata verdiğim paraya yazık olacak, düşmezse de bir daha alamam ne yapsam bilemedim

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Mert
Bende ondan korkuyorum fiyat artırmak için küçük bişey bile olsa hiç acımıyorlar ama bir yandan da kimse almayınca seve seve düşürecekler gibi geliyor. Şimdi alîp düşerse zamlı fiyata verdiğim paraya yazık olacak, düşmezse de bir daha alamam ne yapsam bilemedim
Valla herkes alıyor baktığımda. Bizde o işler tepkiyle yürümüyor.
Örneğin senelerdir dünyanın en pahalı akaryakıtını kullanırken, bir gün bile kontak kapatmadan duramadık.
İşte öyle bir ülke...

Durumun varsa, hal-i hazırda indirim yakaladığında kafana yatan bir sistem olduğunda al, hiç durma.
Peşin fiyatına 3-6 taksit yapan siteler var...
Zaten elindeki nakiti de enflasyon alıp götürecek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,277
Üyeler
147,696
Son üye
krmygtakcy16
Top Bottom