Neler Yeni

Aiexpresss İade Süreci nasıl oluyor ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ömer Durmuş
arkadaşlar merhaba 20 gun aradan sonra siparisim geldi 260 lira ürün fiyatiydi ve 240 lira kargo + vergisi vardı ürün 2 gun önce elime ulaştı fakat beden çok küçük geldi ve iade istedim bir kaç fotoğraf attım kanıt olarak istedi aliexpress ayrıca para hala havuzda duruyor onuda onaylamadim ve gerçekten karışık bir iade süreci var ne yapmam gerekiyor iade için birde vergi iadesi alacakmiyim yoksa sadece ürün fiyatınin iadesinimi alırım?

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Berke
Hocam bildiğim kadarıyla geri ürün gönderme çoğunlukla söz konusu olmuyor. Eğer ürün tamamen kullanılmaz şekilde hasar aldıysa veya size hiç ulaşmadıysa paranın tamamını iade alıyorsunuz. Eğer az hasarlı kullanılabilecek durumdaysa satıcıyla aranızda bir anlaşma belirliyorsunuz paranın bir miktarı iade oluyor.

Sizin ürününüzde bir hasar yok bu sebeple hiç para iadesi alamaya bilirsiniz. Tartışma başlatın belki bir miktarını iade ederler

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ömer Durmuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bildiğim kadarıyla geri ürün gönderme çoğunlukla söz konusu olmuyor. Eğer ürün tamamen kullanılmaz şekilde hasar aldıysa veya size hiç ulaşmadıysa paranın tamamını iade alıyorsunuz. Eğer az hasarlı kullanılabilecek durumdaysa satıcıyla aranızda bir anlaşma belirliyorsunuz paranın bir miktarı iade oluyor.

Sizin ürününüzde bir hasar yok bu sebeple hiç para iadesi alamaya bilirsiniz. Tartışma başlatın belki bir miktarını iade ederler
hocam bir tartışma baslattim ama ne olcak ileride anlayamadım bu şekilde gösteriyor

Ekler

• Screenshot_2023-03-30-04-07-09-678_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2023-03-30-04-07-09-678_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    356.9 KB · Hit: 24
Top Bottom