Neler Yeni

Neden mi Amazon Prime alınmalı? (7 madde)

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Screenshot_2021-08-27-21-33-26-944_com.instagram.android.jpg

Bu da benim haberim olsun :')

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Sonra neden Netflix ilk ay ücretsizi Türkiye'den kaldırdı, neden oyunlar Türkçe Altyazı çıkmıyor oluyor.
Aynen öyle aga geçtiğimiz aylar gördüm BF1 ve BF5 alıp direkt üyeliğini iptal ettiler. Bu iptal eden şahıslar cs de ya da başka oyunlarda boş skinlere 50-100 TL yatıran adamlar.

Şimdi böyle fırsatçılıkla bu şirket ya fiyat yükseltir ya da Türkiye pazarından yavaş yavaş çekilmeye başlar. En azından katkı sağlayalım.

Papara ile 4TL'ye geliyor. Müşteri hizmetlerini siz arayıp dakikanızı harcamıyorsunuz. Tek tuşa basıyorsunuz ve onlar sizi arıyor. Geçenlerde indirim ile ürün aldım, indirim bitti ve bir süre sonra ürünün fiyatı önceki indirimli fiyattan daha düşük seviyeye geldi, aradaki farkı kartıma gönderdiler. Kargolarım genelde akşam sipariş verirsem ertesi gün sabah geliyor.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Berke
Konu eski ama bu gün bişey yaşadım. Bir mail geldi aldığınız ....... Nolu siparişinideki ürünün fiyatı 8.58 TL düştüğü için hesabınıza o kadarlık kupon tanımladık. O nolu siparişimi arıyorum bulamıyorum. Megersem baya aşağıdaymis. 2 ay önce indirimde diye Sarelle almıştım adamlar 2 ay sonra fiyatı düştü diye bana kupon veriyorlar.
Geçen karışık baharat almıştım 20 TL lık bişeydi ertesi gün fiyatı uygun diye başka bişey sirparis verirken unutup tekrar verdim kargo gelince fark ettim durumu 20 lira 20 liradır deyip birini iade etmek istedim. İade ete basınca direk biz parayı iade ediyoz sen hiç ürünü göndermekle uğraşma dediler.
Adamlar nasıl kar ediyor bilmiyorum prime kargo nun maliyeti bile onlara 8 TL den fazladır

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,708
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Amazon adamdır.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,568
İsim
Bilal Tepe
Mükemmel hortlatma tebrikler Amazon adamdır

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Amazon bana 46günlük kargo süreci kazığından sonra güvenini tamamen yitirdi. O sebeple çok da abartmamak lazım.

Top Bottom