Neler Yeni

Aile evini seven birinin üniyi kendi şehrinde okuması.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,049
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar ben Artvin'de yaşıyorum okul birinciliği kontenjanından tercihimi yaptım,aile evini sevdiğim için ve yurt,burs işleriyle uğraşmamak için tercihimi Artvin Çoruh Üni.- Türkçe Öğretmenliği bölümünden yaptım. Zaten önemli olan kpss olduğu için hocalarım,rehber öğretmeni vs. burda okumamı tavsiye etti. Sizce yaptığım tercih mantıklı olmuş mu yoksa Samsun'da,Çanakkale'de,Kocaeli'de okusam daha mı mantıklı olurdu? İlk 15 sıraya özel eğitim öğretmenliği yazmıştım ama yığılma nedeniyle gelmedi hiçbiri. Türkçe öğretmenliği yerine okul öncesi okusam daha mı kolay atanırdım ya da bundan 4 sene sonra türkçe öğretmenliğinin önü kapanır mı, bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Hocam Hakkınızda hayırlısı seneye bende yksye gireceğim aile evinden uzak bi yer tercih etmeyi düşünüyorum (hayata erkenden başlayıp ileriki senelerde zorluk çekmemek için ailemle herhangi bi problemim yok) ancak hala hangi bölümü okusam diye karar veremedim yabancı dil sınıfındayım tyt kısmım genel olarak başarılı ydt de 80/50 soru yaparım rahat bi şekilde

Top Bottom