Neler Yeni

Ailem ile konuşmadığım için sorun ben miyim?

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Fettah Özalp
Arkadaşlar babam kpss sınavına hazırlanıyor ve dersleri çok iyi her ne kadar onları kırmak istemesem de yanlarında durmak istemiyorum, çünkü ne zaman yanlarına gitsem telefondan sürekli bir matematik, mantık sorusu sorarlar. Ailem acayip baskıcı hiçbir şey diyemiyorum ve odama çekiliyorum. Sonra gelip bizi neden sevmiyorsun neden yanımıza gelmiyorsun gibisinden şeyler söylüyorlar. Arkadaşlar 5 10 dakika azar yesem bişey demeyeceğim, abartmıyorum bazen 1 saat ayakta azar yiyorum en sonda ise odama kovuluyorum. Yanlarında durmadığım için sorun ben miyim?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Yok. Onlar çok geride olup, eskideler. Sanıyorlar ki kendi anne babalarıyla kurdukları iletişimi hareketleri sen de onlara yapacaksın. Anne babası 45+ olan çoğu kişinin durumu böyle.

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Yok. Onlar çok geride olup, eskideler. Sanıyorlar ki kendi anne babalarıyla kurdukları iletişimi hareketleri sen de onlara yapacaksın. Anne babası 45+ olan çoğu kişinin durumu böyle.
ben 10 yaşındayken babam 47 sindeydi hiç de dövmezdi azar atmazdı ama söyleyeyim ya sinir küpü oluyolar ya da anlamadıkları/bilmedikleri için azarlıyolar ikisi de olursa ulti girer sana

oEnesQlf

80+ Silver
Arkadaşlar babam kpss sınavına hazırlanıyor ve dersleri çok iyi her ne kadar onları kırmak istemesem de yanlarında durmak istemiyorum, çünkü ne zaman yanlarına gitsem telefondan sürekli bir matematik, mantık sorusu sorarlar. Ailem acayip baskıcı hiçbir şey diyemiyorum ve odama çekiliyorum. Sonra gelip bizi neden sevmiyorsun neden yanımıza gelmiyorsun gibisinden şeyler söylüyorlar. Arkadaşlar 5 10 dakika azar yesem bişey demeyeceğim, abartmıyorum bazen 1 saat ayakta azar yiyorum en sonda ise odama kovuluyorum. Yanlarında durmadığım için sorun ben miyim?
Yapılmasından hoşlanmadığın şeyleri söyle ailene

Kara*

80+ Silver
Tamam işte niye sevmiyorsun bizi uglum dediği an gir konuya. Utanma bunları yapmazsanız ben size karşı tavır almam de tatlıya bağlamaya çalış bakalım. 1 Saat enayi gibi azar yemen kovulman ayrı bir durum zaten. Laftan anlamayan kişilerse salla gitsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,183
Üyeler
147,497
Son üye
iboblgn
Top Bottom