Neler Yeni

Ailemi nasıl ikna edebilirim ?

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Ben bilgisayar alacağım genel olarak yayıncılık yapmak istiyorum okulda falan başarılı değilim ve ailem de biraz kafası eskide kalmış olmali ki hayat sadece okula bağlı sanıyor aileme ben yayıncılık yapacagim liseyi bitirip üni okumayacagim dedim ama ailem benim yayıncılık yapmami istemiyorlar llada üni oku diyorlar ama ben istemiyorum ailemde üni okumayacaksan sana destek cikmayiz diyorlar destek cikmazlarsa ben pc alamam çalışsam ben çalışıp gerekli parayı biriktirdiğim de bu sefer PC fiyatı yükseliyor yine aynı şey oluyor yani benim bı şekilde ikna etmem gerek ama nasıl edebilirim ?

SeryXS

80+ Bronze
Hocam yayıncılık değilde yazılıma başlayabilirsiniz kursuna gidersin sonra evdekilere dersin böyle böyle... Çünkü yayıncılıkdan bir şey olacağını sanmıyorum çok zor yani öyle dediğiniz gibi olsa ohoo bende yayıncı olurdum okumayıp

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Üniversite okumasan da cahil kalma. Kitap oku ve yayıncılık biraz şans işi. Şansın varsa başarılı olabilirsin ama yoksa... Arkadaşın dediği gibi yazılım öğren. Önü açık.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Ailen haklı gibi duruyor. Her yayıncı olan başarılı olamıyor. Ama illa ailemi ikna edicem diyorsan önce onlarabu işte başarılı olduğunu göstermen gerek.

grasdiyas

80+ Silver
yayıncı olayını hobi olarak düşün anca zamanla herkes izlenmiyor kitle toplama olayı zamanla olmuyor sadece yayıncılık yaparak geçinemezsin yazılım zor biraz ama bence yapabilirsin zaten fark etmişsindir çoğu yayıncının başka işleride var mesela textil gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,975
Üyeler
156,415
Son üye
Nihatpkgz
Top Bottom