Neler Yeni

ailenin int. pc almaya izin vermemesi

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless

trempla

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Mert DAMLA

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
Nasıl öyle bir şey yok kazık tabii ki Vatandan PC aldığın için orayı savunmana gerek yok kanka
Aga savunmak gibi olmasın ama acayip gömüyorunuz gibi geliyor şu an için öyle benim aldığım zamanda gayet iyidi direkt gidip teslim alıyorsun yalan olmasın aldıktan 2 gün sonra filan direkt teslim aldım bilgisayarı. Şu an fiyatlar bencede pahalı.

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Bunun PSU'su c4. Ama Vatandan alıyor. İlerde PSU değiştirmesi lazım.
Keşke Vatan'dan olmasaydı, elimde değil :( Neredeyse benzer fiyata 1650S sistem almaktan çok daha mantıklı oluyor.

Rammstein

80+ Silver
Büyük ihtimal ya Vatan'da tanıdığınız var ya da ailen sadece orayı biliyor. Bro siz nerede yaşıyorsunuz ya? Olduğunuz yerde hiç mi internet yok ki internet devrinde internetten alışveriş yapılabildiğini bilmiyorlar? Ben anlamıyorum vallahi billahi anlamıyorum ya.

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
Büyük ihtimal ya Vatan'da tanıdığınız var ya da ailen sadece orayı biliyor. Bro siz nerede yaşıyorsunuz ya? Olduğunuz yerde hiç mi internet yok ki internet devrinde internetten alışveriş yapılabildiğini bilmiyorlar? Ben anlamıyorum vallahi billahi anlamıyorum ya.
Bence şuan vatanda alınır sistem yok önceden güzel sistemler vardı ama şuanda bilemedim bence internetten alırlarsa daha iyi olacaktır onlar için.

trempla

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Mert DAMLA
knk kargoya güvenmiyorlar int garanti yapılmadığına inanıyorlar kargoların kırık geldiğine kulaktan dolma bilgilerle ewt bulunduğumuz bölgede bilgisayrcı sadece vatan var

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
knk kargoya güvenmiyorlar int garanti yapılmadığına inanıyorlar kargoların kırık geldiğine kulaktan dolma bilgilerle ewt bulunduğumuz bölgede bilgisayrcı sadece vatan var
Kanka bu zamana kadar ben olsun ailem olsun çok çok fazla alışveriş yaptık kanka bence düzgünce anlatırsan anlarlar.

trempla

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Mert DAMLA
Ben kendim itopyadan aldım sağlam geldi hiçbirşey olmaz merak etme
knk biliyorum olmayacağını ama ailem ikna olmuyor akrabalardan komşulardan duydukları yalan yanlış bilgilerle bana karşı çıkıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka bu zamana kadar ben olsun ailem olsun çok çok fazla alışveriş yaptık kanka bence düzgünce anlatırsan anlarlar.
knk 3 yıldır anlatıyorum ne yapabilirim

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
knk biliyorum olmayacağını ama ailem ikna olmuyor akrabalardan komşulardan duydukları yalan yanlış bilgilerle bana karşı çıkıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk 3 yıldır anlatıyorum ne yapabilirim
Kanka güzelce anlatırsan anlayabilirler diye düşünüyorum.

Rammstein

80+ Silver
Garanti yapılmıyor mu? Ya bu mağazalar devletten izin alıp yapmıyor mu bunları, vergi ödemiyor mu? Bu mağazalar onaylı değil mi? Her gün internetten alışveriş yapan insanların beyninde sıkıntı mı var? 1900'lü yıllarda mı yaşıyoruz Allah aşkına ya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,278
Üyeler
156,589
Son üye
derneir33
Top Bottom