Neler Yeni

Airpods Pro 2.nesil hata

ThHuso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Ali Selvi
Merhabalar trendyoldan yorumlara bakarak bir replika airpods pro 2 aldım ürünün yorumları gerçekten 4 yıldızdan aşağı yorum yok denebilecek kadar iyiydi 1 yıldız vs.. verenlerde gördüğüm kadarıyla saçma sorunlar kargo sorunları vs.. ydi şimdi ben bu ürünü dün satın aldım / teslim aldım. ilk başta normal çalışıyordu bluetooth bağlantısını fln yaptım bi 3 5 dakika dinledim gayet iyiydi replika olmasına rağmen. şarj oranını kontrol ettiğimde kulaklıklar %98 kutu %6 fln dı ben şarja takana kadar kutu %4 e 3 e kadar düştü şarja taktım ama şarj olup olmadığını ztn anlayamadım arkadaşıma sorduğumda bi 6 saat fln şarjda kalsın düzelir dedi denedim ama yine bir sonuca varamadım galiba kutunun şarjı o kadar azalmışki bluetooth bağlantısını bile doğru düzgün kuramamaya başladı kafasına göre bluetooth bağlayıp çıkardı doğru düzgün bir bağlantı kuramadım yani resetlemeye çalışınca arka düğmedende ilk 4 saniye turuncu ışık yanıp sönüyor sonra beyaz veya farklı bir ışık yanmıyor sadece arada reset denediğimde 30 saniye sonra yine 4 saniye bi turuncu ışık yanıp sönüyor o kadar. yani işin içinden çıkamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,351
Üyeler
151,885
Son üye
origamit1
Top Bottom