Neler Yeni

Çözüldü✓ Airpods pro 2.nesil ve İphone telefon kullanan arkadaşlar

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Merhaba iyi forumlar,
14 pro max ile beraber Airpods pro 2.nesil kullanıyorum arkadaşlar Amazon.com.tr den aldım. Sürekli bağlı gözüküyor telefonda kullanmasam bile. Bluetooth açık olduğu her an orada gözüküyor. Kullanmak için kulaüıma taktığımda ise sanki kutu ve kulaklıklar ayrı birer ekipmanmış gibi 2 aygıt bağlı yazıyor kulaklığı kullanım sırasında. Airpods 1.nesilde var elimde onda öyle bir durum söz konusu değil. Elinde olupta böyle bir sıkıntı yaşayan var mı ?

Alioski

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Ali
Merhaba iyi forumlar,
14 pro max ile beraber Airpods pro 2.nesil kullanıyorum arkadaşlar Amazon.com.tr den aldım. Sürekli bağlı gözüküyor telefonda kullanmasam bile. Bluetooth açık olduğu her an orada gözüküyor. Kullanmak için kulaüıma taktığımda ise sanki kutu ve kulaklıklar ayrı birer ekipmanmış gibi 2 aygıt bağlı yazıyor kulaklığı kullanım sırasında. Airpods 1.nesilde var elimde onda öyle bir durum söz konusu değil. Elinde olupta böyle bir sıkıntı yaşayan var mı ?
evet bende de o var 2 aygıt bağlı olarak gözüküyor

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Göktan Çelik
13 kullanıyorum ben Airpods 2.nesil ile hiç dikkat etmedim açıkçası normal takıyorum bağlanıyor çıkarıyorum bağlı değil diyor

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
13 kullanıyorum ben Airpods 2.nesil ile hiç dikkat etmedim açıkçası normal takıyorum bağlanıyor çıkarıyorum bağlı değil diyor
AirPods pro 2.nesil mi ? AirPods 2.nesil mi ? Bahsettiğimiz pro 2.nesilde olan bir durum.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
bir problem yok olması gereken öyle hocam

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
bir problem yok olması gereken öyle hocam
2 ayrı cihaz olarak görmesi bence pek olması gereken bir durum değil gibi arabaya bağlanıyor 3 cihaz bağlı yazıyor. Çok normal gelmedi yani bana kullanan herkeste varsa bu durum okey. ama söylediğim gibi pro 1.nesilde böyle bişey yok.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
2 ayrı cihaz olarak görmesi bence pek olması gereken bir durum değil gibi arabaya bağlanıyor 3 cihaz bağlı yazıyor. Çok normal gelmedi yani bana kullanan herkeste varsa bu durum okey. ama söylediğim gibi pro 1.nesilde böyle bişey yok.
pro 2 + mac pro kullanıyorum ikisi bağlı gözüküyor telefonum serviste bir şey diyemeyeceğim hiç dikkat etmedim

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
pro 2 + mac pro kullanıyorum ikisi bağlı gözüküyor telefonum serviste bir şey diyemeyeceğim hiç dikkat etmedim
deneme şansın var mı başka bir telefon ile acaba ?

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
vallahi onu bende çok merak ediyorum .d
%100 kulaklık ve %100 kutu şarjı vardı. Hiç bir şekilde kullanmadığım halde kutu %92 ye düşmüş. Dün itibariyle iadeye yolladım. Pro 1.nesil ile aman aman hatta neredeyse bi fark göremedim ben ses konusunda özellikle. kutudaki hoparlör, watch şarj aletiyle şarj olma dışında pek bişey yok. 5000 TL'ye alınabilecek bi kulaklık olduğunu düşünmüyorum. Pro 1.nesil sahibi olanlar için.

Top Bottom