Neler Yeni

Ajazz AK871 TKL Klavye her şey dahil 523 TL

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,934
İsim
Abdullah Aydoğdu
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
muhammet emin çetinkaya
Z686 klavyeden iyi mi? büyük olmasi fps oyununda rahatsız eder mi?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Fps için alıyorsan bunu öneririm. Bu fiyat bandında
bu membrane mı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 pille 6 ay şarjı gidiyor yazıyor ama bilemedim, uzun süre PC kullanan birine zannetmiyorum o kadar gideceğini.
İçinden kablo çıkmıyor sanırım kablolu kullanmak isteyen birisi için, bu da problem. Düzgün 2 metre bir kablo alınmaya kalksa 200 TL.
green switch nasıl hocam clicky bir switch mi

2 pille 6 ay şarjı gidiyor yazıyor ama bilemedim, uzun süre PC kullanan birine zannetmiyorum o kadar gideceğini.
İçinden kablo çıkmıyor sanırım kablolu kullanmak isteyen birisi için, bu da problem. Düzgün 2 metre bir kablo alınmaya kalksa 200 TL.
switchlerin modeli nedir bilgi var mı hocam?

Son düzenleme:

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
ada yalın
Fps için alıyorsan bunu öneririm. Bu fiyat bandında
Yok knk alınmaz seni temucu adama membran klavye tavsiye edip aldırmaya çalışıyor

Bu temu işinin suyu çıktı be ya bu site ciddili forumda hesap açıp reklam yapıyor yada ref işinde komisyonlar gerçekten çok iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arnold Ciwardagexer
Yok knk alınmaz seni temucu adama membran klavye tavsiye edip aldırmaya çalışıyor

Bu temu işinin suyu çıktı be ya bu site ciddili forumda hesap açıp reklam yapıyor yada ref işinde komisyonlar gerçekten çok iyi
Gerçekten, moderatörler de buna seyirci kalıyor. Geçen adamın biri iyi farmladı ref linkini, rapor ediyorum haksız çıkıyorum.

AkadirAy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Abdulkadir

Hocam açıklama kısmında PBT keycaps yazıyor ama keycaps gelmez değilmi?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Mehmet Aslan

Harbi klavyeyi satıyorlarsa on numara , Bu klavye amazonda vergi dahil 1225 lira aşırı iyi fiyat ihtiyacı olan kaçırmasın bence. 👌

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Harbi klavyeyi satıyorlarsa on numara , Bu klavye amazonda vergi dahil 1225 lira aşırı iyi fiyat ihtiyacı olan kaçırmasın bence. 👌
switchleri nasıl hocam bir bilgi var mı? blue alsam sorun yaşar mıyım?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
Mehmet Aslan
switchleri nasıl hocam bir bilgi var mı? blue alsam sorun yaşar mıyım?
hocam muhtemelen ajazz ın kendi switchleri vardır. Bende ak992 modelini aldım daha kargo bekliyorum , henüz switchleri deneme fırsatım olmadı. Ama klavye de hot swap özelliği var en kötü kasayı satın almış olursun , beğenmezsen switch değiştirirsin. efsane fiyat köşede durması için bile alınır.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
hocam muhtemelen ajazz ın kendi switchleri vardır. Bende ak992 modelini aldım daha kargo bekliyorum , henüz switchleri deneme fırsatım olmadı. Ama klavye de hot swap özelliği var en kötü kasayı satın almış olursun , beğenmezsen switch değiştirirsin. efsane fiyat köşede durması için bile alınır.
birde bunun batarya olayı nasıl işliyor hocam? piller normal kalın pil mi takmamız gerekiyor?

Top Bottom