Neler Yeni

Ajazz AK871 TKL Klavye her şey dahil 523 TL

anulniin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İhsan Gül
Hocam 3 tane klavyesini kullandım ajazz'in, hepsinden çok memnun kaldım hiçbir kusuru olmadı gördüğüm kadarıyla
hocam herhangi bir basmama sorunu veya çift basma vb bişeyler yaşandı mı? birde hangi switch almıştınız switchleri kaliteli mi?

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Bayram
Beyler tft ekranı olan sağlam bi klavye arıyorum 2-3k bütçe var tavsiyeniz var mı acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Dax Saz
1183 TL artı vergi çıkıyor bende.

bu klavyenin bazı oyunlarda çalışmadığını bazen uyumsuzluk sorunu yarattığını vesaire yazmışlar whatgeek yorumlarına vesaire de bir bakın iyi araştırın ak871'i öyle alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ŞARJLI DEĞİL PİLLİ HALA ŞARJI NE KADAR GİDİYOR DİYE SORAN VAR 2 ADET KALEM PİL GEREKİYORMUŞ

AAA YANİ

Wonzart23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Bori
bu klavyenin bazı oyunlarda çalışmadığını bazen uyumsuzluk sorunu yarattığını vesaire yazmışlar whatgeek yorumlarına vesaire de bir bakın iyi araştırın ak871'i öyle alın.

ŞARJLI DEĞİL PİLLİ HALA ŞARJI NE KADAR GİDİYOR DİYE SORAN VAR 2 ADET KALEM PİL GEREKİYORMUŞ

AAA YANİ
Gecikme yönünden nasıldır oyunlarda kullanılır mı

SgtAkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Enes
hocam herhangi bir basmama sorunu veya çift basma vb bişeyler yaşandı mı? birde hangi switch almıştınız switchleri kaliteli mi?
Hocam herhangi bir sorunla karşılaşmadık. İlk aldığımızda içini açıp bantla ve yalıtım malzemeleriyle mod yaptık. Sorunsuz kullandık. Hatta geçen içine bayağı foşur foşur çay döküldü açtık temizledik bozulmadı. Modsuz da sesi gayet güzeldi fiyatına göre. 1k fiyata göre bile gayet iyi klavye. Switchler kırmızı. Ajazzın kendi switchi.

bilemiyorum çok üst bir klavye değil uyumsuzluk yaptığından bahsetmişler whatgeek yorumları daha çok bu klavyenin ofis klavyesi olabileceğinden bahsetmiş kullananlar
Alalı bayağı oldu herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Genel izlenim nasıldır bilemiyorum tabii ki

Son düzenleme:

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Samet Yılmaz
Kabloyla kullanılamıyor olmasını beğenmedim.
Hocam herhangi bir sorunla karşılaşmadık. İlk aldığımızda içini açıp bantla ve yalıtım malzemeleriyle mod yaptık. Sorunsuz kullandık. Hatta geçen içine bayağı foşur foşur çay döküldü açtık temizledik bozulmadı. Modsuz da sesi gayet güzeldi fiyatına göre. 1k fiyata göre bile gayet iyi klavye. Switchler kırmızı. Ajazzın kendi switchi.

Alalı bayağı oldu herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Genel izlenim nasıldır bilemiyorum tabii ki
Hocam pili nekadar gidiyor?

bert.ozkn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Berat
Eyvallah Aldım Bir tane. Sadece beyaz karamel olan rengi kalmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,051
Üyeler
147,988
Son üye
Userilla
Top Bottom