Neler Yeni

AJAZZ AK992 Hakkında ne düşünüyorsunuz?

ariav0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra
Bütçe
3000
Selamlar, AJAZZ AK992 klavye hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce aranızda kullanan oldu mu?

Ufak bir araştırmadan sonra sorunları bir türlü bitmek bilmeyen, garanti kapsamı boyunca 3 ayda bir tamire gidip gelen GamePower Ogre klavyemin hakkın rahmetine kavuşup çöp olduğunu kabul ettim. Bu klavyeden sonra Steel Series Apex 5 klavye satın aldım bir süre kullandım ama verdiğim paranın karşılığını aldığımı düşünmediğim için iade sürecine girdim. Bu sıralar bir araştırmaya girdim ve biraz yurt dışındaki orta/üst segmentteki klavyelere şans vermeyi tercih ettim. Gerek Steel Series Apex 5'in verdiği özelleştirme seçenekleri olsun, switch değiştirme özelliği ve malzeme kalitesi olsun 1/1 olmasa bile çok fazla detayları birbiriyle uyuşuyor.

Bu duruma göre full mekanik olan AJAZZ AK992 klavye alınabilir mi veya başka önerisi olan var mı?

Bu tarz klavyelere yönelme sebebim de ek olarak yazılım işleriyle uğraştığım için bana kolaylık sağlıyor olması. Bu durumu sadece oyun değil iki taraflı da düşündüğümüzde buna göre öneri yapabilir misiniz?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Kerem Çavuş
Tam boy çok bir alternatif yok ak994 alınabilir ayrıca fiyatının uygunluğundan dolayı şu an E-YOOSO Z94 aliexpress üzerinden 550tl civarına geliyor denemelik o da alınabilir , huano swich ile geliyor ve + olarak hotswap

ariav0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam boy çok bir alternatif yok ak994 alınabilir ayrıca fiyatının uygunluğundan dolayı şu an E-YOOSO Z94 aliexpress üzerinden 550tl civarına geliyor denemelik o da alınabilir , huano swich ile geliyor ve + olarak hotswap

Bu pek sağlıklı bir klavye değil. Alacaklara da pek önermem kısa süre içinde birçok soruna yol açıyor. Benim maksadım en iyilerinin verdiği seçenekleri sağlayıp uzun süreçte çok fazla sorun çıkarmayacak çok amaçlı kullanılabilen bir klavye. Konuyu açarken de belirttiğim gibi 5k lık klavyeleri de denedim 1k lık klavyeleri de fakat ikisinin ortasını bulan klavyeler arasında ak992 var editlenebilmesi, switchlerinin değişebiliyor olması, full mekanik olması ve yazılımcılar için sağladığı destekler gibi.

Senin bahsettiğin ak994'e ait bir veri bulamadım. Link bırakır mısın?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Kerem Çavuş
Bu pek sağlıklı bir klavye değil. Alacaklara da pek önermem kısa süre içinde birçok soruna yol açıyor. Benim maksadım en iyilerinin verdiği seçenekleri sağlayıp uzun süreçte çok fazla sorun çıkarmayacak çok amaçlı kullanılabilen bir klavye. Konuyu açarken de belirttiğim gibi 5k lık klavyeleri de denedim 1k lık klavyeleri de fakat ikisinin ortasını bulan klavyeler arasında ak992 var editlenebilmesi, switchlerinin değişebiliyor olması, full mekanik olması ve yazılımcılar için sağladığı destekler gibi.

Senin bahsettiğin ak994'e ait bir veri bulamadım. Link bırakır mısın?
yanlış yazmışım ak992 yi kastediyordum , ak992 nin kablosuz harici dediğin tüm özelliklerini z94 de barındırıyor ve ak992 deki kendi switchi aşşağı yukarı huano switchle aynı kalitede , fiyat uygun olduğu için denenebilir , ben de aldım ak820 pro , akko 5075b plus , akko 3068b plus gibi klavyeler var elimde onlarla karşılaştıracağım , daha önce de söylediğim gibi tam boy çok alternatif yok ak992 alınabilir eğer %75 klavye düşünürseniz apex 5 , asus rog scope tkl gibi klavyelerden çok daha iyi ve kaliteli alternatifler var

Top Bottom