Neler Yeni

ajazz ak992 nasıldır

ouzai656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uzay öztürk
kuzenim hediye olarak bu sabah ajazz ak992 diye bir klavye getirdi nasıl bir klavye türkiye'de pek popüler bir marka olmadığı için bilemiyorum bir sorun yaşar mıyım

QuatroV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hamza bildiş
kuzenim hediye olarak bu sabah ajazz ak992 diye bir klavye getirdi nasıl bir klavye türkiye'de pek popüler bir marka olmadığı için bilemiyorum bir sorun yaşar mıyım
Kuzeniniz ağzının tadını biliyor hocam. çok güzel bir klavye bu fiyat bandında. Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
@Palo DAYI arkadaş kullanıyor. deneyimlerini paylaşabilir sizinle

Palo DAYI

80+ Silver
sorun yasatmaz sene basından berı kullanıyorum
sarj suresı benım kullanımıma gore soyle soylıyım ben sabahları rgbları acmıyorum gecelerı 1.sevıyede kullanıyorum tusları gormem ıcın yeterlı oluyor yaklasık 1 aydır sarjza takmıyorum suan sarjım %60 :) herhalde 1 ay sonra bıter aldıgımdan berı 2 kere bılemedın 3 kere sarja takmısımdır
Bendekı kırmızı swıtch sesı kafa sısırmıyor bastıkca basasın gelıyor tok bır sesı war
bırde soyle bısey war urunde normalde spıral kablo cıkıyor eger amazon uzerınden aldıysa arkadasınız
Ben WHATGEEK uzerınden sıparıs vermıstım ordan gelen kutuda cıkmıyor acaba yanlıslıkmı war dıye sordugumda hayır kutu ıcerıgı bukadar dendı yanı spıral kablo cıkmıyormus

ouzai656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uzay öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun yasatmaz sene basından berı kullanıyorum
sarj suresı benım kullanımıma gore soyle soylıyım ben sabahları rgbları acmıyorum gecelerı 1.sevıyede kullanıyorum tusları gormem ıcın yeterlı oluyor yaklasık 1 aydır sarjza takmıyorum suan sarjım %60 :) herhalde 1 ay sonra bıter aldıgımdan berı 2 kere bılemedın 3 kere sarja takmısımdır
Bendekı kırmızı swıtch sesı kafa sısırmıyor bastıkca basasın gelıyor tok bır sesı war
bırde soyle bısey war urunde normalde spıral kablo cıkıyor eger amazon uzerınden aldıysa arkadasınız
Ben WHATGEEK uzerınden sıparıs vermıstım ordan gelen kutuda cıkmıyor acaba yanlıslıkmı war dıye sordugumda hayır kutu ıcerıgı bukadar dendı yanı spıral kablo cıkmıyormus
spiral kablo bende de yok teşekkürler

Palo DAYI

80+ Silver

Palo DAYI

80+ Silver

recorp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sirus
anladım hocam gule gule kullanın

Hocam size 3 sorum var bende bu modeli almak istiyorumda.

1- Sadece mavi renkli versiyonunun key capları ışığı geçiriyormuş diğerleri geçirmiyor dendi. Si,zdeki hangi renk tusları okuyabiliyor musunuz akşamları?

2- AK820 pro ile bunun arasında kaldım daha önce hiç küçük klavye kullanmadım. Numpad çok kullanmıyorum ama eksikliğini hissederim gibi geliyor. AK820'in gift switch'in sesi çok iyi diyorlar. Ak992 de ise brown switch almayı düşünüyorum. Bu yüzden hangi modeli alayım biraz kararsızım. Fikirlerinizi duymak isterim.

3- WhatGeek sitesinden vergi çıktı mı? Çıkmadıysa nasıl bir yol izlediniz?

Teşekkürler.

Palo DAYI

80+ Silver
Hocam size 3 sorum var bende bu modeli almak istiyorumda.

1- Sadece mavi renkli versiyonunun key capları ışığı geçiriyormuş diğerleri geçirmiyor dendi. Si,zdeki hangi renk tusları okuyabiliyor musunuz akşamları?

2- AK820 pro ile bunun arasında kaldım daha önce hiç küçük klavye kullanmadım. Numpad çok kullanmıyorum ama eksikliğini hissederim gibi geliyor. AK820'in gift switch'in sesi çok iyi diyorlar. Ak992 de ise brown switch almayı düşünüyorum. Bu yüzden hangi modeli alayım biraz kararsızım. Fikirlerinizi duymak isterim.

3- WhatGeek sitesinden vergi çıktı mı? Çıkmadıysa nasıl bir yol izlediniz?

Teşekkürler.
1- Bendekı mavı beyaz olan yedek tuslarıda sarı olan modelı kırmızı swıtch key capları ısık gecırıyor ama amazondan almadıgım ıcın ordakınde gecırırmı bılmıyorum
2- ak820 kullanmadım ama kullananlar oldukca memnun acıkcası bende numpad eksıklıgı olmaması acısından ak992 aldım
3- evet vergı cıkıyor pttnın elıne dusen har sıparısde vergı cıkıyor ve kafalarına gore kesıyolar ben 890 tl cıvarı odedım

Top Bottom