Neler Yeni

AK820Pro Alınır Mı Veya Klavye Tavsiyesi

pancake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yavuz
Merhaba,
Aliexpress'ten AK820Pro 2200 TL'ye satın almıştım fakat ürün bana büyük bir ihtimalle 21 Ağustos'tan sonra ulaşacağı için satıcı ile anlaşıp anlaşmazlık oluşturdum ve iade işlemi başlattım. Sizce bu klavyeyi Türkiye'de 3000 TL'ye almak mantıklı mı veya bu maksimum bu fiyata kadar tavsiye ettiğiniz başka bir model var mı?

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Arnold Ciwardagexer
Merhaba,
Aliexpress'ten AK820Pro 2200 TL'ye satın almıştım fakat ürün bana büyük bir ihtimalle 21 Ağustos'tan sonra ulaşacağı için satıcı ile anlaşıp anlaşmazlık oluşturdum ve iade işlemi başlattım. Sizce bu klavyeyi Türkiye'de 3000 TL'ye almak mantıklı mı veya bu maksimum bu fiyata kadar tavsiye ettiğiniz başka bir model var mı?
Türkiye'den almak dışında alamayız zaten ben de sipariş etmiştim fakat iptal ettim. Vergisini ödeyecek olsak dahi alamıyoruz müşavir tutmamız gerekiyor.

pancake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkiye'den almak dışında alamayız zaten ben de sipariş etmiştim fakat iptal ettim. Vergisini ödeyecek olsak dahi alamıyoruz müşavir tutmamız gerekiyor.
Evet aynı durum. Şuanda Türkiye'den almak ile almamak arasında kaldım. her şeyi geçtim bir klavye ya ticaret yapmıyorum bir şey yapmıyorum kendime kullanmak için klavye alayım diyorum onuda alamıyoruz müşavir tutmadan yani bir klavye almak için niye bu kadar uğraşmak zorunda kalıyoruz ki..

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
chade
gümrükten 21 ağustostan önce geçerse bir sıkıntı yoktu hocam hemen iptal etmeseydiniz

pancake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yavuz
gümrükten 21 ağustostan önce geçerse bir sıkıntı yoktu hocam hemen iptal etmeseydiniz
Hocam işte geçememe kısmı işi bozuyor öyle bir olasılıkta var. Geçemezse satıcının iade kabul etmeme gibi bir şansıda var.

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
chade
tam sürekli indirimlerin olduğu zamanlarda (birkaç hafta öncesi) verdiğim sipariş 2 haftada elime ulaştı. sizin siparişiniz 2 haftada her türlü gümrüğe giderdi

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
murat
ben de ayın birinde sipariş verdim umarım 21'inden önce gümrükten geçer sırf vergi bineceği için bekletecekler gibime geliyor ama bakalım

pancake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yavuz
tam sürekli indirimlerin olduğu zamanlarda (birkaç hafta öncesi) verdiğim sipariş 2 haftada elime ulaştı. sizin siparişiniz 2 haftada her türlü gümrüğe giderdi
Yukarıda ki arkadaşın dediği gibi de bir durum var gümrükte yoğunluk var diyerek bırakabilirler. Ondan dolayı riske atmak istemedim.
Yani gümrükte takılırsa paramıda geri alamayacağım veya çok uzun sürecek geri almam.

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
murat
alacak arkadaşlara fikir olması açısından ekliyorum ayın birinde gece sipariş vermiştim an itibariyle gümrük muayenesi tamamlandı pttye teslim edilmiş mesajı geldi yaklaşık 1 hafta sürdü gümrükten geçmesi
Screenshot_20240807_202049_AliExpress.jpg

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,802
İsim
Mehmet Aslan

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
alacak arkadaşlara fikir olması açısından ekliyorum ayın birinde gece sipariş vermiştim an itibariyle gümrük muayenesi tamamlandı pttye teslim edilmiş mesajı geldi yaklaşık 1 hafta sürdü gümrükten geçmesi
Alıntıyı görüntüle
şu temuyu bu yüzden sevmiyrum. aliexpreste kargom 2 haftada elime ulaşıyor. ama temudan alınca 1 haftada ülkeye geliyor ama soktuğumunun gümrüğünde 15 gün bekliyor. ne yapıyorsunuz gümrükte kargolarla fantazi mi yaşıyorsunuz .... cidden yıldım .

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
murat
şu temuyu bu yüzden sevmiyrum. aliexpreste kargom 2 haftada elime ulaşıyor. ama temudan alınca 1 haftada ülkeye geliyor ama soktuğumunun gümrüğünde 15 gün bekliyor. ne yapıyorsunuz gümrükte kargolarla fantazi mi yaşıyorsunuz .... cidden yıldım .
bence onun sebebi kargolara tek tek bakıyorlar o yüzden çünkü aliexpresste bir ürün oluyor genelde ama temuda onlarca ürün tek paket

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
bence onun sebebi kargolara tek tek bakıyorlar o yüzden çünkü aliexpresste bir ürün oluyor genelde ama temuda onlarca ürün tek paket
tek tek baksınlarda bu ne yaw. diğeri 1 gün gümrükte bekliyor. temudaki 15 gün. akıl işi degil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,373
Üyeler
155,246
Son üye
ghostbuster
Top Bottom