Neler Yeni

Akasa M2 SSD soğutucu 139tl

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Numan Ceylan
Alınmaz. Bizzat kullanıyorum ve hiç iyi değil.
Yaninda gonderdikleri plastik tokalar sıcaklıktan eriyor ve aleminyum blok ekran kartı pcb'sinin üzerine düşüyor.
Eger gpu'da backplate yoksa ciddi zararla meydana gelebilir.
Diger turlu daha sağlam bir seyle sabitlemeye calışabilirsiniz, ama bu seferde ona yaoacağınız masrafla 'vidali' olarak satılan ürünlerden alırsınız.

sahinzer6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaninda gonderdikleri plastik tokalar sıcaklıktan eriyor ve aleminyum blok ekran kartı pcb'sinin üzerine düşüyor.
Diger turlu daha sağlam bir seyle sabitlemeye calışabilirsiniz, ama bu seferde ona yaoacağınız masrafla 'vidali' olarak satılan ürünlerden alırsınız.
Hocam bende gpu ile işlemci arasında yukarda ısınmaz yani alınmaz mı

Nooname

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Noo Name
Üzerinde termal ped diye beyaz bant var. SSD'ye yapıştırdıktan sonra kaldıramıyorsunuz. Bir tane SSD'yi mefta ettim bu yolda bilginiz olsun...

JSezar

80+ Silver
gereksiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
mihi
Zamanında şunu 115 tl ye almıştık. Vay arkadaş ya. Bana soracak olursanız şu ve benzerteri daha mantıklı. Amazonda ssd soğutucu diye aratırsanız bayağı bir ürün var.

1704560501044.png

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Taksim Delisi Cenk
Ben şey lastikleri kullanıyorum. 1 yıl bir şey olmadı. Diş tellerinde kullanılan küçük lastikler var onlardan 🙂 3 tane takıyorum mis gibi

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Numan Ceylan
Top Bottom