Neler Yeni

🔥İndirim Akbank %0,99 Faiz 12 Ay vade ile 15.000,00 TL ! (Mobilden Yeni Müşteri)

DeoNade

80+ Bronze
ya 15e 16 ödemek ihtiyacın yoksa bile iyi. bende suanda para var ama ben de cekmeyi düşünüyorum. ben de arac almayı dusunuyordum arac aldıktan sonra cebimde daha iyi bir para kalsın diye
e hocam böyle bir hamleye gerek yok derken neyi belirtmek istediniz o zaman ?

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
e hocam böyle bir hamleye gerek yok derken neyi belirtmek istediniz o zaman ?
20klık kredi cekilerek yapılmış bir altın yatırımını. kredi cekmekte mesele yok yani. onu cekip kullanmayacaksak öylesine altın almanın mantıgı yok degisen bir durum olmuyor.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
20klık kredi cekilerek yapılmış bir altın yatırımını. kredi cekmekte mesele yok yani. onu cekip kullanmayacaksak öylesine altın almanın mantıgı yok degisen bir durum olmuyor.
O krediyi her zaman çekemeyebilir. İnsanın elinde hazır para olunca da harcayası geliyor. En azından bir şey alacağı zaman ve ya sıkıştığı zaman altını bozdurup kullanabilir.

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
O krediyi her zaman çekemeyebilir. İnsanın elinde hazır para olunca da harcayası geliyor. En azından bir şey alacağı zaman ve ya sıkıştığı zaman altını bozdurup kullanabilir.
yani o insanla alakalı ben ''bencesini'' yazdım sadece herkes kendini bilir kendisi icin en dogrusunu yapar

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Taylan Şimdi
Allah razı olsun tam 15bin verdi.Zaten bir firmada idari müdürlük yapıyordum ama teşekkür etmemin amacı 0.99 faizli haberiydi umarım ihtiyacı olanlarda alabilir

Cihangir

80+ Gold
Dostlar merhaba ,
Kredi çekmeyi düşünenlere yardımcı olmak maksadı ile yaşamış olduğum deneyimi paylaşmak isterim.
Öncelikle ilk defa Akbank müşterisi olma gereksinimini karşılamanız gerekiyor.
Mobil uygulamayı indirdikten sonra müşteri olmak istiyorum kısmından gerekli bilgileri dolduruyorsunuz.
Yeni olmak şartı ile T.C.K.K.'nız ile telefonunuzdan NFC özelliği ile tanıma yapılıyor.
Tarama ve tanıma işlemi yapıldıktan sonra müşteri temsilcileri ile görüntülü olarak konuşuyorsunuz.
Krediniz onaylandıktan sonra herhangi bir Akbank Şubesine giderek gelir belgeniz ile başvurunuz onaylanıyor.
%0,99 faiz oldukça düşük bir faiz oranıdır. Yatırımlık veya ihtiyaç olarak kullanımda da işe yarar bir kampanya olmuş.
Kredi kullanım faiz ve masraf detaylarını ekran alıntısı olarak eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.
iPhone 14 Pro Max alacaktım tolu para lazımdı. Ben üniversite öğrencisiyim ama hiç çalışmadım sigortam yok çekebiliyormuyum kredi

Cihangir

80+ Gold
Hocam denemeniz lazım, kesin olarak Akbank Şube'sine gitmeniz gerekiyor ama.
giderim hemen deniyim. ünide 1 ders alttan kaldı o da reklam fooğrafçılığı galaxy a10 bi işe yaramıyo telefon değişmek için fırsat

DeoNade

80+ Bronze
giderim hemen deniyim. ünide 1 ders alttan kaldı o da reklam fooğrafçılığı galaxy a10 bi işe yaramıyo telefon değişmek için fırsat
Yardımcı olduysam ne mutlu bana dostum, umarım ihtiyacını karşılayabilir.

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
Umarım ihtiyaç sahiplerine ve yatırım yapmak isteyenler bu fırsattan yararlanır. Şahsım olarak Akbank ve Fibabank'tan toplam 20k çekip aldım attım altına. İleri vadeli bir yatırım düşünüyorum.
Bence kredi çekip altın aldığını çok belirtme hocam. Bankadan direk çekimlerde atılan imzalarda ‘döviz, altın, kripto para almayacağım’ sözü yer alıyor. Bankadan bankaya göre değişmekte tabiiki.

Bunun haricinde oran muhteşem. Umarım ihtiyaç sahipleri yaralanabilir.

1663332239158.png

DeoNade

80+ Bronze
Bence kredi çekip altın aldığını çok belirtme hocam. Bankadan direk çekimlerde atılan imzalarda ‘döviz, altın, kripto para almayacağım’ sözü yer alıyor. Bankadan bankaya göre değişmekte tabiiki.

Bunun haricinde oran muhteşem. Umarım ihtiyaç sahipleri yaralanabilir.

Alıntıyı görüntüle
Demiş olduğun konuyu biliyorum evet, o konu ile ilgili yapmış olduğum bir takım önlemler var özelden paylaşabilirim.

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
Demiş olduğun konuyu biliyorum evet, o konu ile ilgili yapmış olduğum bir takım önlemler var özelden paylaşabilirim.
Çarşıda fiş filan vermeden veriyorlar hocam fiziki tutacaksanız :) Ama online olarak alım için uyarmıştım.
haricinde bilgiye açığım sevinirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,216
Üyeler
146,663
Son üye
lightwqw
Top Bottom