Neler Yeni

Akbank 7500 TL %0 faiz kampanyasıyla sende faydalan sende kazan mutlaka okuyun.

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Bi akbank müşteri hizmetleriyle görüşün isterseniz Veya sistemsel yoğunluktan olabilir.Doğum tarihi seri no vs doğru girdiğinizden eminmisiniz
Her şey doğru sadece tc yanlış diyor maalesef. Müşteri temsilcisini arayacağım :)

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
Son düzenleme:

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
Güncelleme:Kampanya devam etmektedir.Promosyon kodunu kullanan ve kullanacaklara teşekkürlerimi iletiyorum.

BehzatÇ.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
behzat
promosyon kodunu kullanmanın bize bir faydası varmı

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
promosyon kodunu kullanmanın bize bir faydası varmı
Sizde üye olduktan sonra promosyon kodu alarak davet edebiliyorsunuz kullanabilirseniz bana iyiliğiniz dokunur sizde ayni sekilde davet et kampanyasi ile 4 kisiye kadar davet edebilirsiniz

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,498
İsim
Deniz Bey
ben direk müşteri hizmetlerini arayarak kullandım krediyi bu zamanda çok iyi oldu sistem yükseltme için güzel para :))

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
ben direk müşteri hizmetlerini arayarak kullandım krediyi bu zamanda çok iyi oldu sistem yükseltme için güzel para :))
Hayırlı olsun davet kodunu kullanabildiniz mi sadece bilgi amaçlı soruyorum yanlış anlamayınız

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,498
İsim
Deniz Bey

~KİNG~

80+ Bronze
Bende başvuru yapayım dedim, 7 sene önce İnternetten akbank a girip başvuru yapmıştım (kredi) taaaa 7 sene önce kredi başvurusu yaptığım icin yararlanamiyorum kampanyadan , üstelik yeni akbank müşterisiyim.

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
Bende başvuru yapayım dedim, 7 sene önce İnternetten akbank a girip başvuru yapmıştım (kredi) taaaa 7 sene önce kredi başvurusu yaptığım icin yararlanamiyorum kampanyadan , üstelik yeni akbank müşterisiyim.
Maalesef banka ile ilgili bir durum bankaların hepsi geçmişte herhangi bir işlem yapan müşterilerini kabul etmeyebiliyor sizin adınıza üzüldüm ihtiyacınız var ise (karar tamamen sizindir) eşinizin veya yakınınızın (müşterisi olmayan) adına yapabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Muhammet ali
Ana avrat söverek uygulamasını sildim sanki bedava vericekler bir müşteri hizmetlerine baglanamadim

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
Bağlanma aşamasında maalessf çok fazla talep olduğundan yoğunluk oluşmaktadır.Tekrar tekrar denediğinizde bağlanıyor

Top Bottom