Neler Yeni

Akbank 250 TL Chip Para Hediye 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,029
İsim
a l p e r

freygasm

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar, konu maalesef herkesi kapsamıyor 18 yaş ve üzeri 26 yaş ve altı arkadaşlar toplam 250 Chip-Para kazanabilir bu aralıkta değilseniz 150 Chip-Para kazanabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
Nasıl yapılacağına gelirsek:
1-İlk önce Akbank Mobilden müşteri oluyoruz
2-Kaydolurken referans kodu yazıyoruz
3-Eğer 18-26 yaş arası üniversiteliysek Akbank Üniversiteliye Akbank Mobilden başvuruyoruz (Akbank Mobil de kampanyalar bölümünün altında)
4-3. adım tamamlandığı anda 100 chip paranız 1 saat içinde (bana hemen tanımlandı tahmini bir süre bırakıyorum) hesabınıza tanımlanıyor.
5-Kredi kartımızdan yapacağımız herhangi bir harcamadan sonra 150 chip para daha kazanıyoruz eğer öğrenci kategorisine dahil değilseniz yine de 150 chip parayı harcamadan sonra kazanabilirsiniz (bildiğim kadarıyla herhangi bir miktar yeterli).
Bu şekil de siz 250 referansıyla üye olduğunuz kişi 150 chip-para kazanmış oluyor.

Referans yasak olduğu için paylaşmıyorum ihtiyacı olana özelden paylaşabilirim.

Not: Resim kaynağı https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/davet-et-kazan.aspx tüm hakları Akbank'a aittir.
Sadece referans veren kişi kazanıyor, yani gerek yok kimse yapmaz

Silinsin

80+ Silver
Dediğim gibi üniversite öğrencisi olanlar için paylaştım hocam üniversite öğrencisi iseniz kaydolan kişide kazanıyor kredi kartı çıkarırsa da ilk harcama da +150 Daha alıyor ki ekstra 150 için üniversite öğrencisi olmaya gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii ki bilmemek ayıp değil fakat bilmeden kötülemek hoş değil hocam sizin konunuzda da bunu belirttim toplu konunuzu da kontrol ettim bu bilgilendirme olmadığı için açtım zaten

IMG_20230314_151528.jpg
IMG_20230314_151457.jpg

IMG_20230314_152030.jpg

Son düzenleme:

freygasm

80+ Gold
Dediğim gibi üniversite öğrencisi olanlar için paylaştım hocam üniversite öğrencisi iseniz kaydolan kişide kazanıyor kredi kartı çıkarırsa da ilk harcama da +150 Daha alıyor ki ekstra 150 için üniversite öğrencisi olmaya gerek yok.

Tabii ki bilmemek ayıp değil fakat bilmeden kötülemek hoş değil hocam sizin konunuzda da bunu belirttim toplu konunuzu da kontrol ettim bu bilgilendirme olmadığı için açtım zaten

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Üniversite olayını bilmiyordum, konuyu ilk açtığımda yanlış açmıştım sonrasında düzeltme yapmıştım ama bu düzeltmeyi de ekleyim yine, teşekkürler bilgilendirme için.

Silinsin

80+ Silver
Modlar başkalarını savunmak için element uydurmaya devam ediyorlar bu düzeni lütfen düzeltebilir miyiz @Abdullah Hacıgül
Neymiş 6 kere yapmış sadece kendi almış konuda da belirttim yorumda da herhangi bir harcama da 150 chip para verildiğini üniversiteli olduğunuz taktirde de +100 chip para verildiğini sırf uyarı vermemek için girmediği trip yok
kanıt:
0528fbba-5c5d-4ff1-994e-bf45f3470903.jpg

Sen davet etmişsindir diyenler olur buyrun kampanya bilgisi:
Gördüğünüz üzere 100lük bir davet et kazandan davet ederek chip para alma durumunuz yok.
Forum da moderatörler mi kreşde öğrenciler mi belli değil.

Edit: Linke bile basamayacak modlar var belli ki buraya da ekliyeyim.

"Yakınımın davet koduyla Akbanklı oldum, 250 TL chip-para nasıl kazanabilirim?
Davet kodu ile mobilden Akbanklı olmanız ile birlikte, kampanyanın son tarihine kadar Axess veya Wings kredi kartlarından birinden yapacağınız ilk harcamanızdan 150 TL, Üniversiteli Akbank’a katılarak 100TL , toplam 250 TL chip-para kazanabilirsiniz."

Konu da ki alıntı metni Akbank'a aittir.

Kaynak:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,355
Üyeler
140,811
Son üye
07Zugo
Top Bottom