Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Akbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatına 1000 TL Chip-Para Hediye

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Palo DAYI

80+ Gold

Bünyamina

80+ Platinum
kişiye özel değil.
Kişiye özel değil diye neden yazıyorsun ? Doğru bilgiyi bilmeden başka bir şey söylemek sence ne kadar doğru ?
Bir konu hakkında bilgi sahibiysen bunu haykır. Yoksa gözlemci dinleyici olmalısın. Lütfen buradan ders çıkar ki boşa gitmesin bazılarının ve benim yaptığı gibi.

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Gold

Fleewsefa

80+
Kişiye özel değil diye neden yazıyorsun ? Doğru bilgiyi bilmeden başka bir şey söylemek sence ne kadar doğru ?
Bir konu hakkında bilgi sahibiysen bunu haykır. Yoksa gözlemci dinleyici olmalısın. Lütfen buradan ders çıkar ki boşa gitmesin bazılarının ve benim yaptığı gibi.
2 mesaj aşağıda yanıldığımı söyledim hocam. yinede kusura bakmayın.

Bünyamina

80+ Platinum
2 mesaj aşağıda yanıldığımı söyledim hocam. yinede kusura bakmayın.
Onu anladım. O tarafta bir sorun yok. Siz ne demek istediğimi anladıysanız kendinize böyle bir şeyden kazanç sağlamış olursunuz. Bu da güzel bir şey. Teşekkür ederim.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Birol Olcaytürkan
Üstad ekstreyi chip para ile ödüyorum derken ne demek istedin tam olarak
Akbank, chip para ( Bonus puan ) ile ekstre kesilmeden yaptığın harcamaları, chip para ile ödemene izin veriyor. Örnek: Ekstre daha kesilmeden 250 TL'lik bir alışveriş yaptın diyelim. Sonrasında ekstre kesilene kadar hesabında mesela 200 TL tutarında chip para varsa, o 250 TL'lik harcamayı bu 200 TL'lik chip para ile Akbank Mobil uygulama içinde ödeme yapabilirsin. Kalan 50 TL ekstrene borç yansır. İnşallah anlaşılmıştır.;)

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Katılsanız bile ödediğin fatura başına ek para alıyordu birde yıl sonu kredi kartı kullanım ücreti alıyor verdiği çip parayı misli ile geri alıyor du 5 yıl önce ama hâlâ öyle mi araştırmanızı öneririm

Bünyamina

80+ Platinum
Akbank, chip para ( Bonus puan ) ile ekstre kesilmeden yaptığın harcamaları, chip para ile ödemene izin veriyor. Örnek: Ekstre daha kesilmeden 250 TL'lik bir alışveriş yaptın diyelim. Sonrasında ekstre kesilene kadar hesabında mesela 200 TL tutarında chip para varsa, o 250 TL'lik harcamayı bu 200 TL'lik chip para ile Akbank Mobil uygulama içinde ödeme yapabilirsin. Kalan 50 TL ekstrene borç yansır. İnşallah anlaşılmıştır.;)
+ olarak kredi kartında bu dedikleri yapılır. Banka kartına neden olmuyor acaba güzel olurdu içine yatsa. :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom