Neler Yeni

Akıllı Saat Önerisi 3000-5000 TL Arası

Grovins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ramazan
Merhaba İphone 11 İle Uyumlu Çalışacak, Akıllı Saat Arıyorum Bütçem 3000-5000 Tl Arası, Arama yapıp cevap verip konuşulabilen bir model arıyorum özellikle kendi kullandığınız memnun oldugunuz model varsa önerilerinizi alabilirim
Kendi Düşündüğüm Modeller : Huawei Watch GT3, Huawei Watch Fit 2
Apple,İphone uyumlu çalışmasında sorun olur mu tam bilmiyorum bilen, kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
Hocam butcenizi asiyor fakat ben olsam apple marka bir saat alirdim telefon ile aha iyi bir optimizasyonu vs var bende kullaniyorum uygulamadan vs herseyi halledebiliyorsunuz SE modelinde aramaya cevap verme vs var mi bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ustte arkadasin attigi gibi 3 u de tercih edebilirsiniz fakat elinizden geldigince daha yuksek modelleri tercih etmenizi öneririm.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
Huawei watch gt2 kullandım telefonla görüşme gibi özelliklerde sıkıntı olmuyor ama bazı küçük özellikler iphone'da çalışmıyordu. Çok aranacak özellikler değil. bütçe sıkıntı değilse apple watch tercih etmeniz uyumluluk açısından daha iyi olur. Watch gt3 alma gibi bir düşünceniz varsa inceleme videosu izleyin orada apple'da çalışmayan özellikleri söylüyorlar, ona göre karar verirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Selim yiğit
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji editörü
Instagram
aybo911
Merhaba İphone 11 İle Uyumlu Çalışacak, Akıllı Saat Arıyorum Bütçem 3000-5000 TL Arası, Arama yapıp cevap verip konuşulabilen bir model arıyorum özellikle kendi kullandığınız memnun oldugunuz model varsa önerilerinizi alabilirim
Kendi Düşündüğüm Modeller : Huawei Watch GT3, Huawei Watch Fit 2
Apple,İphone uyumlu çalışmasında sorun olur mu tam bilmiyorum bilen, kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
kaçak apple watch 5 4500tl sanırsam burda ama kvk olsun istiyorsan huawei al kessinlikle hem çok güzel çok performanslı hemde sarjı çok uzun süre dayanıyor.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
C.S.
İphone ile apple watch tan başkası kullanılmaz.
Easycepte bütçeniz dahilinde mükemmel kategorisinde bir se 2 var. Kaçırmayın derim. Linkini bırakıyorum.

Top Bottom