Neler Yeni

Akilli Tahtadan Di̇si̇pli̇n (güncelleme Yazının Altında)

Reindi

80+ Silver
Ben duyar kasmadım ki. Evet abartı oldu söylediğim de arkadaş yanlış yapmış cezasını alıyor birisi saçma hocalar demiş ondan söyledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğitimsiz olduğun belli zaten :)
Üniversite okumayı eğitim sanıyor OKFDHKOGPDFHKODFOPK
kaç para kazanıyorsun ayda söylesene sen bana bi veya yaşın kaç onları söyle ona göre kale alayım seni

Megan

80+ Silver
kural?
Mesaj otomatik birleştirildi:

öğrenciyi tanımak lazım
Geçen birisi konu açmıştı akıllı tahtaya bir şey yüklemişler artık öğrenciler açamıyor vs gibi. Demek ki öğrencilerin açması yasak artık. Bizim zamanımızda açıp biz kullanırdık, ders için olursa hocalar bir şey demezdi

Mrloxonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yiğitcan aldemir
BU ARADA PROJE OKULU VE YAKIN OLDUĞU İÇİN İMAMHATİP LİSESİNE GİDİYORUM BUNDAAN FAZLA ABARTMIŞ OLUNABİLİR BENCE

Mrloxonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yiğitcan aldemir
Geçen birisi konu açmıştı akıllı tahtaya bir şey yüklemişler artık öğrenciler açamıyor vs gibi. Demek ki öğrencilerin açması yasak artık. Bizim zamanımızda açıp biz kullanırdık, ders için olursa hocalar bir şey demezdi
her okul için geçerli değil bu çoğu okulda istenildiği gibi kullanılıyor

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Arkadaşlar, bizim dönemimizde biz akıllı tahtadan oyun açıyorduk hoca gelene kadar şarkı dinliyorduk bir tane hoca da bir şey demiyordu ve kötü bir lisede de okumadım. Ne ara çocuklar bu kadar kastırılmaya başlandı 😂😂
knk bi gün okula kırmızı üstle geldiğim için disipline gidiyodum daha neler neler var okula değil cezaevine gidiyoz sanki

soul

80+ Silver
arkadaşlar bugün öğle arasında yemek yerken video izlemek için mebre akıllı tahta sistemi olan akıllı tahtayı kendime ait usb ile açtım ve müdür yardımcısı beni gördü ve usb takılı olan anahtarımı komple bir şekilde aldı ve beni müdürün yanına götür dü bu benzer, durumu öncesinde hiç bir ceza almadan geçirmiştim fakat bu sefer anahtarıma el koydular ve tutanak tutacaklarını söylediler (tüm konuşmaları nazikçe yaptıım ve özür diledim) bundan sonra telefonlarımızın okula girişte toplandığı kutudan bana kendi telefonumu verip ailemi aramamı ve okula gelmesi gerektiğini söylediler bende aradım fakat velilerim okula gelemedi bumu hocaya söyleyince ise yarın gelsin tabirini kullandı ve anahtarımı geldiklerinde vericeğini söyledi sonra ben müdür ile konuşu şunları söyledim: hocam annem ve babam gelemiyecekler bana lütfen anahtarımı verebilirmisiniz en azından usb leri ayırıp öyle verirmisiniz dedim oda bana çıkışta benibulursan alırsın dedi ve son ders olan matematik dersinde hoca var iken müdür yardımcısı hoca gelip derse girdi ve bana anahtarımı verdi ve usbler elindeydi büyük ihtimalle disipline gideceksin yarın ailen gelsin deyip çıktı. ben şimdi ne yapmalıyım ve ne ile cezalandırılabilirim?
Kafan rahat olsun milleti korkutuyolar hep böyle , rahat ol hiçbir sey olmayacak klasik müdür tripleri

Reindi

80+ Silver
Sen de kazandığın parayla bilgili olduğunu sanıyorsun :D
Bilgili olmadığımı kim dedi ya sana :D? Ben kurslara 200-300 bin lira para döktüm eğitim almak için sonra gelsin THE foresttaki bölüm sonu canavarı sana cahil desin dünyanın hali işte

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Biz tahtaya NFS yüklemiştik... 😂😂 Bence fazla abartılıyor, muhtemelen dediğin gibi okuldan kaynaklı.

Megan

80+ Silver
Bilgili olmadığımı kim dedi ya sana :D? Ben kurslara 200-300 bin lira para döktüm eğitim almak için sonra gelsin THE foresttaki bölüm sonu canavarı sana cahil desin dünyanın hali işte
Kurslara para yedirdin diye bilgili mi oldun? Kendini geliştiremedikten sonra istersen 100 yıl oku

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,000
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
En fazla uyarı alırsın

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
@Megan hocam bence fazla abartılı yapılan şey. Bizim dönemimizde öğle araları NFS yükleyip NFS oynuyorduk. Satranç indirmiştik bir kere de. Teneffüslerde şarkı çalmak serbestti, hoca derse gelince kapattırıyordu. Dönem sonlarında hocalar kendileri film açıyorlardı. Ben Bolu'nun Fen lisesinden sonra en iyi lisesinde okudum. Bunun eğitim ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Öğlen arası film açıp izlemiş öğrenci nolmuş yani ne var bunda? Zaten 10dklık teneffüsler ile 8 derse giriyor. Öğrenci kendi sorumluluğunu ve görevini yerine getirdikten sonra, akıllı tahtayı temiz kullandıktan sonra devlet malına zarar vermedikten sonra bu kadar sıkmak kişiyi daha da okumaktan soğutur.

Top Bottom