Neler Yeni

Akım Korumalı Priz Önerisi

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Monitör aldım fakat taktığım uzatmada takarken ufak ateş gibi bir şey çıkıyor. Daha korumalı priz almayı düşünüyorum. Akım ve gerilime karşı dirençli uygun fiyatlı öneriniz var mıdır?

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
bir youtube kanallari akim korumali prizlerim bir ise yaramadini soyluyordu. pahalilar belki bir nebze ise yarar ama ucuz olanlara bir tane mercimek kondansator mu ne atiyorlais icini acip gosteriyordu. bende altinda as bakalit yazan 5 metre anahtarli priz var. 5 senedir harika calisiyor oneririm ic kismi kırmızı olan ve beyaz olanlar var. bendeki kirmizi beyaz olanı beğenmeyen kisiler olmus

Öğrenen_biri

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir youtube kanallari akim korumali prizlerim bir ise yaramadini soyluyordu. bende altinda as bakalit yazan 5 metre anahtarli priz var. 5 senedir harika calisiyor oneririm ic kismi kırmızı olan ve beyaz olanlar var. bendeki kirmizi beyaz olanı beğenmeyen kisiler olmus

O tarz bende de varda. Akım korumalı önemli biraz. Eğer kaliteli bir ürün alırsan işe yarar. Kalitesiz bir ürünün elbeltte işe yaramaz.

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
O tarz bende de varda. Akım korumalı önemli biraz. Eğer kaliteli bir ürün alırsan işe yarar. Kalitesiz bir ürünün elbeltte işe yaramaz.
youtubede içini açıp inceliyorlar izle istersen belki oneride bulunurlar ucuz olanlar tam komedi icine sadece mercimek kondansator mu ne koyuyorlar

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Monitör aldım fakat taktığım uzatmada takarken ufak ateş gibi bir şey çıkıyor. Daha korumalı priz almayı düşünüyorum. Akım ve gerilime karşı dirençli uygun fiyatlı öneriniz var mıdır?
kaliteden kaçma schneider al geç

Öğrenen_biri

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
youtubede içini açıp inceliyorlar izle istersen belki oneride bulunurlar ucuz olanlar tam komedi icine sadece mercimek kondansator mu ne koyuyorlar
Evet gördüm onlarda kalitesiz olanlardan
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaliteden kaçma schneider al geç
bende öyle düşünüyorum, kurcalıyorum.

Schneider markasına bakabilirsin bütçene uyarmı bilemem
Bakıyorum uygun bir şey bulduğum gibi alıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Emir Deniz
Bu Schneider'ın 3lü prizi var mı ya baktım baya ama bulamadım. Tekli var, 4lü var, 5li var ama 3lü yok.

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Öğrenen_biri

80+ Bronze

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Emir Acar

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
o markaya ait herhangi biri olur bu da iyi fiyatı sana sorun olmazsa. Schneider harici marka önermem
Peki priz ne olacak?

Arkadaşlar iyi olan markayı önermiş ondan alabilirsin ben linktekini kullanıyorum şimdiye kadar sorun yaşamadım

Bu takıcağımız yerin bu markası var mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,724
Üyeler
156,656
Son üye
Tetrx
Top Bottom