Neler Yeni

Akım korumalı prizimin kablosu çok kısa. Normal 3lu prizimi bağlayıp üstüne akım korumalı prizimi bağlasam işe yarar mı?

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
Selamlar arkadaşlar. Bizim buralarda çok elektrik kesiliyor bende bunun için akım korumalı priz almayı düşünüyorum. İnternette hem uygun hemde değerlendirmeleri iyi Bu ürünü alacağım. Fakat bu ürün 1.5 metre ve benim PC ye yetişmiyor. Normal 3lü prizimi takıp üstüne bu akım korumalı prizi takarsam işe yarar mı? Korur mu?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,316
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Selamlar arkadaşlar. Bizim buralarda çok elektrik kesiliyor bende bunun için akım korumalı priz almayı düşünüyorum. İnternette hem uygun hemde değerlendirmeleri iyi Bu ürünü alacağım. Fakat bu ürün 1.5 metre ve benim PC ye yetişmiyor. Normal 3lü prizimi takıp üstüne bu akım korumalı prizi takarsam işe yarar mı? Korur mu?
Akım korumalı prize 3 lu priz takarsan işe yarar sanırım

IGroot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Yusuf İslam Dağtaş
Korur bence. Sonuçta önce akım korumalı prize gidecek. Sonra pcye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,640
Üyeler
154,971
Son üye
Aswei
Top Bottom