Neler Yeni

🔥İndirim Akko 3068B Klavye | 68 Tuş | RGB | Jelly ve Speed Switch seçeneği | Büyük Enter'lı| 1400 TL

Zato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Osman
HyperX keycaps leri takarken büyük enter olduğu için midir bilmiyorum Space tuşunun sağındaki Alt ve Fn tuşlarını takmak mümkün olmadı. Mevcut yere büyük geliyor. Doğal olarak klavyenin kendi tuşlarını takmak zorunda kaldım.

skytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
sinan kaytaran
HyperX keycaps leri takarken büyük enter olduğu için midir bilmiyorum Space tuşunun sağındaki Alt ve Fn tuşlarını takmak mümkün olmadı. Mevcut yere büyük geliyor. Doğal olarak klavyenin kendi tuşlarını takmak zorunda kaldım.
hocam klavyelerde sag fn ve soldaki win tuşunu değiştirmek mümkün mü ?

berkszr60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Süzer
Fiyatı sanırım artmış 2800-3k arası bi fiyat çıkıyor kaçırdığıma üzüldüm şuanda 2k verebileceğim kablosuz jarzlı ok tuşları olan bir klavye arıyorum red switch

skytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
sinan kaytaran
Fiyatı sanırım artmış 2800-3k arası bi fiyat çıkıyor kaçırdığıma üzüldüm şuanda 2k verebileceğim kablosuz jarzlı ok tuşları olan bir klavye arıyorum red switch
hocam ben bişraz önce iade talebi actım.f1 tusları yok diye istersen aldıgım fiyata sana verebilirim istanbuldaysan

berkszr60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Süzer
hocam ben bişraz önce iade talebi actım.f1 tusları yok diye istersen aldıgım fiyata sana verebilirim istanbuldaysan
maalesef ist da değilim çorumdayım alabilirdim o fiyata senden ama üzdü

Zato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Osman
hocam klavyelerde sag fn ve soldaki win tuşunu değiştirmek mümkün mü ?
Win tuşu genelde aynı boyutlarda sanırım fakat bir üstteki mesajımda yazdığım gibi. 3068B klavyede Space'in sağındaki Alt Gr, Fn ve Ctrl tuşları harf tuşlarının ebatında yapılmış. O boyutta Fn tuşu varsa takmak mümkün. Fakat HyperX içinde gelen tuşlar o yuvaya takılamaz. Büyük Enter tuşu sevdasına bundan feragat edilecek.

Ekler

• IMG20231205220921.jpg
    IMG20231205220921.jpg
    1.2 MB · Hit: 66
  • IMG20231205220916.jpg
    IMG20231205220916.jpg
    1.4 MB · Hit: 69

skytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
sinan kaytaran
maalesef ist da değilim çorumdayım alabilirdim o fiyata senden ama üzdü
Sağlık olsun yarın geri göndereceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Win tuşu genelde aynı boyutlarda sanırım fakat bir üstteki mesajımda yazdığım gibi. 3068B klavyede Space'in sağındaki Alt Gr, Fn ve Ctrl tuşları harf tuşlarının ebatında yapılmış. O boyutta Fn tuşu varsa takmak mümkün. Fakat HyperX içinde gelen tuşlar o yuvaya takılamaz. Büyük Enter tuşu sevdasına bundan feragat edilecek.
Çok güzel klavye ama bana hitap etmiyor iade gönderiyorum teşekkürler

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed
Kaliteli klavyelerde genelde büyük enter bulmak zor layouttan dolayı fakat bu klavyede büyük enter ve yön tuşları mevcut şekilde geliyor. RGB 2.4g wireless bluetooth ve kablolu kullanılabiliyor. Jelly ve Speed switch seçenekleri var Gaming veya typing odaklı hangisini istiyorsanız seçmenize olanak tanıyor. Hot swap 5 ve 3 pin switch desteği mevcut optical dışında her switchi takabilirsiniz. 1800 mAh koca bir bataryası mevcut. Ayrıca klavyede N-key Rollover da mevcut.

Fiyatı Gülümseten kasım ve prime ile komik bir şekilde 1400 TL'ye geliyor ki bu klavye için 1400 TL BE DA VA. kesinlikle kaçırmadan alın derim.
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Türkçe ve beyaz klavye önerir misin lütfen bütçe 1500 2000 bir de mouse o da beyaz olursa harika olur o sa 500 600 max 700 bütçe

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,779
İsim
Murat Orhan
Reis senin bir sürü paylaşımını görüyorum forumda sürekli. Klavyedir mousedir... Sana güvenip almak istiyorum fakat bu klavyenin bilek desteği ve en önemlisi num pad tuşları falan yok. Herhangi bir oyun oynarken sıkıntı yaşar mıyım yoksa alınır mı? Bilgi verir misin birazcık rica etsem.
Sorun yaşamazsın dost

hocam selamlar tekrar klavye geldi küçük ve gayet güzel bir klavye fakat alırken şuna dikkat etmedim.Ben knight oynuyorum ve hem üstteki f1 hem normal 1 kullanıyorum.bunu hiç hesaba katmadım.bunun varmı bir çözümü
fn + 1 e basınca f1 normal 1e basınca 1 olarak yazar

By_melih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Melih Ege Özay
Sorun yaşamazsın dost

fn + 1 e basınca f1 normal 1e basınca 1 olarak yazar
Hocam 2,3k arası bi bütçem var klavye için ne önerirsiniz Türkçe olmasına gerek yok kablosuz olması daha iyi olur İskandinav dizilimi yerine ingilizce vs olsaydı konu başındaki klavyeyi düşünüyordum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,070
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom