Neler Yeni

❌İndirim Bitti! AKKO 5087B Plus Vergi Dahil 1923TL

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yağız Berk Özel
Edit: Normalde 2100tl idi %10 kupon indirim gelmiş. Onla 1923 TL'ye düşüyor.
Akko'nun büyük enterli tkl klavyesi indirime girmiş bu fiyata kaçmaz. Kendi sitesinde 95 dolar.
ISO-Nordic Layout Versiyonu %10 kuponla 1923tl.
Bu da ISO-UK Layout versiyonu. %10 kupon bunda mevcut olmadığı için 2100tl Nordic almak istemeyenler için.
Tam klavye almak isteyenler varsa 5108B Plus modeli de vergi dahil 1972 TL'ye düşmüş. Normalde 2700 Tl'ydi fiyatı

Son düzenleme:

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Güzel klavye ancak İsveç tuş düzeni

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yağız Berk Özel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin için farkı yok ama keycap seti aldığında o fn ctrl alt tuşuna hiçbir keycap uymadığında farkı anlarsın hocam :D
Uyuyor olması lazım İngilizce dizilimindeki tuş dizilimindeki yerler ve boyutları aynı sadece yazılar farklı. ISO keycaps aldığın sürece uyar yani :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin için farkı yok ama keycap seti aldığında o fn ctrl alt tuşuna hiçbir keycap uymadığında farkı anlarsın hocam :D
https://www.amazon.com.tr/dp/B0BVQCF2PY/ref=twister_B09YYBHS8N?_encoding=UTF8&th=1 UK layout versiyonu da aynı fiyata geliyor hemen satın ala tıkladığımda o da 2100tl çıkıyor. Nordici iptal edip UK aldım :D. Uzun süre keycaps değiştirmem bu yüzden herhalde.

Son düzenleme:

Robius

80+ Bronze
Kullanıyorum 5-6 aydır ama rengi fotodaki gibi gelmiyor, ok tuşları vs. nin renginde kasası. Bence daha güzel.

Kablosu bozuk çıktı hemen yenisini gönderdiler o da bozuk çıktı. Şuan ugreen kablo ile kullanıyorum.

Griffith

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Cem Temeltaş
ISO ve ANSI düzenlerinin ne olduğundan bihaber olup da yorum atanlar olmasa forum daha iyi olacak. Türkçe Q klavyeyi bakmadan kullanıyorsanız, ISO layout bir klavye alıp alıştığınız şekilde devam edebilirsiniz.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
941
İsim
emir yapar
Apex pro tkl kabloluyu 4.800₺’ye almayı düşünüyorum ama şu Akko’nun cream yellow switch sesi çeliyor beni.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yağız Berk Özel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Apex pro tkl kabloluyu 4.800₺’ye almayı düşünüyorum ama şu Akko’nun cream yellow switch sesi çeliyor beni.
Yellow switch çok iyi bir switchtir. Bana sesi en hoş gelen Piano switch. Sesi aşırı iyi.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
941
İsim
emir yapar
Yellow switch çok iyi bir switchtir. Bana sesi en hoş gelen Piano switch. Sesi aşırı iyi.
Gecikme konusunda çekiniyorum biraz uğraşmayıp direkt apex pro alsam mı diye düşünüyorum

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Gecikme konusunda çekiniyorum biraz uğraşmayıp direkt apex pro alsam mı diye düşünüyorum
Amazondan sipariş verirsen çabuk geliyor ben 19 martta sipariş verdim 22 martta istanbula gelmiş muhtemelen pazartesi dağıtıma çıkar
Ama gümrükten daha geçmedi sanırım

Top Bottom