Neler Yeni

Yardım Aklımdaki oyunu bulmama yardımcı olurmusunuz

pendragon

80+ Bronze
Sanırım çin yapımı bir oyundu. Grafikleri ve oynanış mekaniği zor gibiydi elden ringe benziyordu ilk bossu bir türlü kesemediğimden oyunu silmiştim (bu konuda emin değilim fakat sanırım açık dünya ve hikayeli bir oyun aynı elden ring gibi bir oyundu) internette araştırdım fakat bulamadım ismi fanglı bişeymiydi neydi tam hatırlayamıyorum

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,060
İsim
Emre siyah
nioh falan mı?

pendragon

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nioh falan mı?
yok hocam dediğim gibi grafikleri felan elden ringe benziyordu ama çin yapımı olup olmadığından tam emin değilim öyle hatırlıyorum sadece
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok hocam dediğim gibi grafikleri felan elden ringe benziyordu ama çin yapımı olup olmadığından tam emin değilim öyle hatırlıyorum sadece
bide ücretsiz bi oyundu

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,060
İsim
Emre siyah

bide ücretsiz bi oyundu
naraka: bladepoint olabilir başka ücretsiz varsa da bilmiyorum

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
murat
chatgpt böyle şeyleri buluyor bir keresinde bi filmi buldurmuştum bi dene şansını

pendragon

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok hocam buda değil teşekkür ederim genede

chatgpt böyle şeyleri buluyor bir keresinde bi filmi buldurmuştum bi dene şansını
o kadar alakasız oyunlar önerdiki hatırladığım aynı şeyleri bir başkasına sorsam daha net cevap verirdi

Son düzenleme:

aklenon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gürkan Demir
Chatgpt'ye sordum direkt Fangshi: The Lost City dedi, önerdiği diğer oyunlar:
-Thymesia
-Lian Li
-Wuchang: Fallen Feathers

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
nier automata mı acaba

pendragon

80+ Bronze
Chatgpt'ye sordum direkt Fangshi: The Lost City dedi, önerdiği diğer oyunlar:
-Thymesia
-Lian Li
-Wuchang: Fallen Feathers
hocam ilk önerdiği değil, 1. benzemiyor 2. ye baktığımda bilgisayar kasası çıkıyor sanırım oda değil en çok benzeyen 3. oyun ona biraz baktım oyun havası vs. benziyor ben hatırladığım şu şekilde yazdım Oyunun çin yapımı olup olmadığını tam bilmiyorum fakat dövüş tarzı ve grafikleri elden ringi andırıyordu ayrıca oyun eski çağda tarzdı yani kılıç mızrak gibi şeyler kullanılıyordu diye hatırlıyorum oyunda karakter geliştiriliyor ve element kullanılıyordu oyun ücretsizdi sanırım belli bir hikaye üzerinden ilerliyordu başlangıçta yanan bir köyden başladığımızı o köyden çıkınca dağ gibi bi yere çıkıyorduk orda elementimizi seçip dağdan hafif aşağı inince düzlük bi alana çıkıyordu o alanda ilk boss fighti vardı gerçekten çok zordu bayağı denemiştim 2 aşamalıydı sanırım ilk aşaması kolayca geçiliyordu fakat 2. aşamasına gelince zorlanıyordum oyunu epic gameste oynadığımı hatırlıyorum fakat epic gamese baktığımda hiç bir iz bulamadım fakat kesin olan bir şey epic veya steamden oynadığımdır dediğim gibi hatırladığım başka bir özellik yok chatgpt ye bunları sordugumda legends of runterra rpg veya mmorpg oyunları önerip duruyor önerdiği oyunların ne grafiği nede savaş mekanikleri hiçbiri benzemiyordu

nier automata mı acaba
yok hocam

nier automata mı acaba
yok hocam

Son düzenleme:

xanders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
........
anlattığınız gibiyse aklıma sekiro geldi ama ücretsiz olduğunu düşünmüyorum istersen bi bakabilirsiniz

pendragon

80+ Bronze
anlattığınız gibiyse aklıma sekiro geldi ama ücretsiz olduğunu düşünmüyorum istersen bi bakabilirsiniz
yok hocam sekiro değil o tarz ünlü oyunları biliyorum oyun fazla ünlü bi oyun değildi ama güzeldi yani

Top Bottom