Neler Yeni

Akparti İstanbul,Üsküdar,Eyüpsultan’ı kaybetti(1 nisan şakası olabilir mi)

majorw0w

80+ Silver
AKP 8 Milyon oy kaybedip chp 1 milyon fazla oy almış. Sandığa katılım az oldu oy verenler de tepki oyu verdi özellikle emekliler. 10 bin TL'ye muhtaç edildi. Eyt çıkmamalıydı çıkarsa da zam yapamaz. Kaç milyon emekli var.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,233
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Ve bu beni üzdü , diğer yerlerde de çok fazla yer kaybetti lâkin özellikle bu 3 yer beni üzdü başka yerler aslında pek üzmedi
Üzülme sebebim buraların tarihine geleneğine ve ruhuna uygun adayların kazanmasını istiyordum lâkin kazanan adayların değil kaybeden adayların buna daha uygun olduğunu düşünüyordum

Teselli etmek isteyen varsa tesellilerinizi bekliyorum
Hilmi Türkmen uskudarin ruhuna uygun muydu Sinem annem cok daha uygun iyiki kazandi

Emsal

80+ Silver
Ben Atatürk'cu türk milliyetçisi bir gencim bu doğrultuda kim çıkarsa onu destekliyorum CHP de bu yok AKP de de bu yok önünü kesiyorlar ama elbet birgün gelecek bu oluşum yön verecek o zaman işte Türkiye gerçek Türkiye olacak.
hocam işte bizim nesli bu tanımlamalar kurtarıyor ama yeni gelen nesil Türkçülük vs hiç kurtarmıyor , yeni nesil ikna ile ancak bir tarafa geçebilir yani sen Türkçüsün ya da sen müslümansın vs diye tanımlama ile hareket etmiyorlar, benim gördüğüm genelde olay herkes özgürdür istediğini yapar diye bir ideolojiye gidiyor iş
İşte bu özgürlük 2 tarafı var
Ya nefsin özgürlüğü kimsenin hakkına hukukuna dikkat etmeden ezip geçme hakaret etme vs ya da ruhun ve aklın özgürlüğü ki inşaallah bahsettiğim 2.taraf bu özgürlüğü esas yapıp çoğunluğu oluşturacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hilmi Türkmen uskudarin ruhuna uygun muydu Sinem annem cok daha uygun iyiki kazandi
Hocam şimdi yani Üsküdar da türbesi sokak isimleri camileri yaşlı neneleri ile Hilmi Türkmen daha uygundu

AKP 8 Milyon oy kaybedip chp 1 milyon fazla oy almış. Sandığa katılım az oldu oy verenler de tepki oyu verdi özellikle emekliler. 10 bin TL'ye muhtaç edildi. Eyt çıkmamalıydı çıkarsa da zam yapamaz. Kaç milyon emekli var.
O doğru değil hocam yeniden refahı da eklerseniz akparti 2 milyon oy kaybetmiş
CHP ise 2.5 milyon arttırmış

Son düzenleme:

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,233
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Hocam şimdi yani Üsküdar da türbesi sokak isimleri camileri yaşlı neneleri ile Hilmi Türkmen daha uygundu
Nasil daha uygundu hocam anlayamadim dalga mi geciyorsunuz yoksa akpnin kaybetmesini mi yediremiyorsunyz

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Ve bu beni üzdü , diğer yerlerde de çok fazla yer kaybetti lâkin özellikle bu 3 yer beni üzdü başka yerler aslında pek üzmedi
Üzülme sebebim buraların tarihine geleneğine ve ruhuna uygun adayların kazanmasını istiyordum lâkin kazanan adayların değil kaybeden adayların buna daha uygun olduğunu düşünüyordum

boşsun

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Enes kaya

Ya ne üzülmesi olm manyak mısın. Adamlar şuan 2-3 katlı villalarında garajlarinda 3-5 cesit arabalari ile banka hesaplarinda 6-7 basamakli parayla hayatlarina devam edecekler. Sen neyi kaybettin de üzülüyorsun gözünü sevim ya. Kaybedenler bu kadar takmiyor adam simdi kafasi rahat ailesiyle parasini yiyecek yandan 2-3 ihale kovalayip 5. Torununa villa birakacak kazansa sana faydasi neydi?

Emsal

80+ Silver
Nasil daha uygundu hocam anlayamadim dalga mi geciyorsunuz yoksa akpnin kaybetmesini mi yediremiyorsunyz
Üzüldüm kardeşim , üzülmek yedirememek değil hilmi türkmeni istiyordum olmadı bu kadar

Ya ne üzülmesi olm manyak mısın. Adamlar şuan 2-3 katlı villalarında garajlarinda 3-5 cesit arabalari ile banka hesaplarinda 6-7 basamakli parayla hayatlarina devam edecekler. Sen neyi kaybettin de üzülüyorsun gözünü sevim ya. Kaybedenler bu kadar takmiyor adam simdi kafasi rahat ailesiyle parasini yiyecek yandan 2-3 ihale kovalayip 5. Torununa villa birakacak kazansa sana faydasi neydi?
Zaten hilmi türkmen için üzülmedim ki dediğiniz şeyler doğru , Üsküdar’da yapılan işler güzeldi genel olarak diğer adayın ne yapacağını da görcez inşaallah o da düzgün bişeler yapar da boşa gider üzüntüm

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Fabrizio romano senin yorumlarından da istifade ediyorum hocam arada 1-2 sürtüşme yaşadık lâkin ben seni de düşman olarak görmüyorum

bilesin ki bana kalırsa siyaset de günlük hayatta başkalarına düşmanlık ile olmamalı , yani sen istersen beni akpartili olarak düşün ama deki
akpartili bir arkadaşım var emin ol senden bir farkım yok aynı şehirlerde aynı mahallelerde aynı okullarda büyüdük birçok ortak yönümüz var kültürümüz aynı hislerimiz aynı
ben Erdoğan’ı seviyorum diye diğer ortak özelliklerimiz gitti diye bir şey yok

Yönetememişse yönetememiştir ben zorla yönetti demem ama ben özellikle Üsküdar’ı gayet beğeniyorum
Hocam seçim öncesi ve sonrası olarak size haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Gerek konularda aslında siz bilinçli bir vatandaştınız benim de desteklediğim bir durum bu oy tarafında. Hatta ben oy kullanırken öyle sırf Erdoğan hükümeti gitsin kafasında bir kullanıcı da değildim bazen yanlış ve çok fevri davranıp oluyorum. Denk geldiğim birkaç ilçelerde hak eden kişiler gereksiz yoktan yere kaybetmiş ve bu cidden üzücü bir şey en azından 7günün 2-3 gününü geçirdiğim yerdeki bir adamın çalışmasına rağmen kaybetmesi demek istediklerinizi daha iyi anladım.

Kabalık edip anlamamakta ısrarcı olduğum için kusuruma bakmayın.

Emsal

80+ Silver
Hocam seçim öncesi ve sonrası olarak size haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Gerek konularda aslında siz bilinçli bir vatandaştınız benim de desteklediğim bir durum bu oy tarafında. Hatta ben oy kullanırken öyle sırf Erdoğan hükümeti gitsin kafasında bir kullanıcı da değildim bazen yanlış ve çok fevri davranıp oluyorum. Denk geldiğim birkaç ilçelerde hak eden kişiler gereksiz yoktan yere kaybetmiş ve bu cidden üzücü bir şey en azından 7günün 2-3 gününü geçirdiğim yerdeki bir adamın çalışmasına rağmen kaybetmesi demek istediklerinizi daha iyi anladım.

Kabalık edip anlamamakta ısrarcı olduğum için kusuruma bakmayın.
Estağfirullah hocam , ben de belki daha yumuşak yazabilirdim bazı yerlerde siz de kusura bakmayın

ibrahimua

80+ Bronze
Ya eğer sen gerçeksen kardeşim lütfen bir an önce objektif ve tamamen tarafsız bir insan ol çünkü anladığım kadarıyla temiz bir insansın ve siyasetin seni pisletmesine izin verme.
haksız kötü insanları savunmak da kul hakkıdır ve çok büyük günah eğer işin dini tarafına da bakacak olursak.
ayrıca kırdıysam özür dilerim kalp kırmak istemem.
Objektif ve tarafsız kelimelerinin sözlük anlamını tam olarak biliyor musunuz? Şayet bu kelimelerin anlamı şuanda yaptığınız ile çelişmekte. Ayrıca tahammülsüz birisiniz kk yi aday seçip “biz doğru aday cıkardık halk yanlıstı” diyen kafa yapısında bir insana benzettim sizi. Neyse şimdi beni de akpli ilan edebilirsiniz hor gördüğünüz insanlar gibi.

Objektif ve tarafsız kelimelerinin sözlük anlamını tam olarak biliyor musunuz? Şayet bu kelimelerin anlamı şuanda yaptığınız ile çelişmekte. Ayrıca tahammülsüz birisiniz kk yi aday seçip “biz doğru aday cıkardık halk yanlıstı” diyen kafa yapısında bir insana benzettim sizi. Neyse şimdi beni de akpli ilan edebilirsiniz hor gördüğünüz insanlar gibi.
Ki savunduğunuz parti seçimi kazanmadı ak parti seçimi kaybetti. Ak parti seçmeni ya sandığa gitmeyerek ya da mhp yrp gibi alternatiflere atarak cumhurbaşkanına tepki verdi. Chpnin aldığı tüm yerlerde neredeyse yakın oy farkları var.(istanbul ve ankarayı bu akp kaybetti mevzusuna yoramam imamoglu ve mansur yavas kendileri kazandı.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tarık Emir
Fatih dışında tüm ilçeleri kaybetmesi gerekiyordu akpartinin. Hepsini rezil rüsva yönetti.
Sultangaziyi akp kaybetmez kolay kolay.Çok uğraştılar şahsen almak için kürtler için rojdayı aleviler için ahmet aslanı ve genel olarak herkesin sevebileceği eypioyu getirdiler.Seçim koordinasyon merkezi kuruldu,sürekli aktif olarak sahada gezdiler ama alamadılar.Sultangazide Abdurrahman Dursunu devirmek kolay değil ama oy oranında ciddi bir düşüş gerçekleşti.Şahsen Abdurrahman Dursunda hizmetini iyi yapan bir kişilik.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,900
İsim
Sarp Yılmaz

Ki savunduğunuz parti seçimi kazanmadı ak parti seçimi kaybetti. Ak parti seçmeni ya sandığa gitmeyerek ya da mhp yrp gibi alternatiflere atarak cumhurbaşkanına tepki verdi. Chpnin aldığı tüm yerlerde neredeyse yakın oy farkları var.(istanbul ve ankarayı bu akp kaybetti mevzusuna yoramam imamoglu ve mansur yavas kendileri kazandı.)
Sen birincisi sana söylenmeyen söze alınıp karışma maydanoz gibi bu bir.
ikincisi senin gibi insanlara karşı evet sabırsızım sabredemiyorum.
KK adaylığını doğru bulmuyorum. arkadaş objektif olarak yorum yapmamış taraf tuttuğu yazısından da belli.
ayırca sen akpli bile olamayacak kadar değişik birisin Allah yakınlarına sabır versin akşam akşam sinir ediyor insanı ya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,701
Üyeler
141,031
Son üye
efe7_46
Top Bottom