Neler Yeni

Öneri Alacağım Monitör İçin Tavsiyeler

Rayzexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
va bu ıps olanını al

Rayzexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
va bu ıps olanını al
cogunlukla fps oyunları oynadıgım için va panel alıcam önemli değil. hikayeli oyunda oynuyorum zaten va ıps panele en yakın panel ondan dolayı bunda karar kıldım.

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
al gıtsın ozaman hdr pıvot parlaklık degerı vs baska buna yakın monıtor yok lg bakabılırsın belkı
Mesaj otomatik birleştirildi:

al gıtsın ozaman hdr pıvot parlaklık degerı vs baska buna yakın monıtor yok lg bakabılırsın belkı
ayrıca hepsıburadadan alınca 3 yıl garantı verıyor da medıamarkt bılmıyorum

Rayzexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca hepsıburadadan alınca 3 yıl garantı verıyor da medıamarkt bılmıyorum
vatandan görerek alayım diye evime yakın direk fiziksel olarak beklemeden almak istiyorum. cevabın için teşekkürler. dediğin gibi bu fiyata pivot olsun hz değeri olsun renk palet kalitesi olarak bu monitör gibisi yok. lenovoda sonuçta iyi bir marka.

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
vatandan görerek alayım diye evime yakın direk fiziksel olarak beklemeden almak istiyorum. cevabın için teşekkürler. dediğin gibi bu fiyata pivot olsun hz değeri olsun renk palet kalitesi olarak bu monitör gibisi yok. lenovoda sonuçta iyi bir marka.
kanka lenovo idepad gaming var bende ıps ekran on numara ekranı var yanı monitörde oyledir muhtemelen bır sıkıntı olacagını sanmıyorum bende ips olanından sıparıs verdım pazartesı verırler kargoya

Rayzexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
kanka lenovo idepad gaming var bende ıps ekran on numara ekranı var yanı monitörde oyledir muhtemelen bır sıkıntı olacagını sanmıyorum bende ips olanından sıparıs verdım pazartesı verırler kargoya
hayırlı olsun hocam

Top Bottom